Zabieg przeciwstarzeniowy
Autor: Zespół Beauty Laser
Data: 1.01.2019, 00:00:00

Z upływem czasu proces odnowy skóry stopniowo spowalnia. Pierwsze oznaki zaczynają się pojawiać w wieku około trzydziestu lat. W efekcie skóra traci swą jędrność. Jest to najlepszy moment, by zacząć pielęgnację skóry dla jej ochrony, opóźniając proces starzenia.

Zastosowane peptydy dają efekt mikroujędrniania, mają zdolność wzmacniania spójności komórek i moc liftingu skóry, dzięki czemu są pomocne w zapobieganiu i ochronie skóry przed oznakami jej starzenia się.

Błony komórkowe w swojej strukturze posiadają różnego rodzaju receptory (zamki), które mogą być penetrowane jedynie przez określony rodzaj molekuł (klucze). Do takich molekuł-kluczy należą również peptydy, które pozwalają wywołać procesy regeneracji i namnażania nowych komórek.

W efekcie zrealizowanego programu liftingu uzyskujemy długotrwały efekt ujędrnienia i liftingu oraz zagęszczenia zmarszczek. Stosowanie kuracji peptydami wpływa znacząco na złagodzenie linii mimicznych. Wzmocnienie nawodnienia skóry nadaje skórze promienny wygląd oraz zapobiega osłabieniu w wyniku utraty wody.

Wskazania do zastosowania preparatu: najlepsze i najtrwalsze efekty uzyskuje się po serii co najmniej 5 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Linia Peptide Lift Line

Zabieg cena za jeden zabieg
twarz 370 
Wszystkie ceny w PLN (płatność tylko gotówką), ceny dotyczą jednego zabiegu. Promocje nie łączą się.
Przeczytaj również: