OFERTY SPECJALNE
Autor: Zespół Beauty Laser
Data: 21.03.2022, 20:00:00

Poleć nasz wyjątkowy salon Swoim znajomym i odbierz zniżkę na zabieg depilacji laserowej!

Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski
-30 % dla Ciebie oraz -20% dla osoby poleconej
Wykonaj krok pierwszy i poleć nasz salon, a następnie ciesz się zniżką razem ze Swoimi znajomymi. Aby otrzymać zniżkę przyjdź razem ze znajomą/znajomym do naszego salonu i umów się na zabieg. Ty i Twoja znajoma/Twój znajomy otrzymacie zniżkę na pierwszy zabieg depilacji laserowej. Dla Ciebie – 30% a dla osoby poleconej - 20%.

W dalszym ciągu wahasz się? Więc sprawdź:
Zabieg depilacji laserowej łydek to kosz 400 zł (jednego zabiegu). Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon w towarzystwie znajomej/znajomego, a zapłacisz za zabieg 280 zł, natomiast osoba towarzysząca zapłaci za ten sam zabieg jedynie 320 zł. Czysty zysk, gładkie nogi!
lub
Cena regularna zabiegu depilacji laserowej bikini wynosi 400 zł, po rabacie zapłacisz tylko 280 zł za pierwszy zabieg, a twoja osoba towarzysząca otrzyma zabieg depilacji bikini po zniżce za jedyne 320 zł. Gładko i bezpoleśnie!
lub
Depilacja laserowa pachy w Beauty Laser to jedyne 300 zł ale otrzymasz zniżkę, gdy polecisz nas znajomym i wówczas zapłacisz za zabieg 210 zł. Poczuj się wyjątkowo i pozwól osobie towarzyszącej skorzystać z rabatu 20% na zabieg depilacji laserowej pach, uwzględniając rabat zapłaci jedyne 240 zł.

Ważne!
Promocja "Poleć Nas Swoim Znajomym" nie działa wstecz, możesz polecić tylko nowych Klientów. Liczba znajomych, których możesz polecić jest nieograniczona to ty decydujesz. Zniżka dla Ciebie dotyczy tylko pierwszego zabiegu nowej części ciała. Osoba polecona otrzymuje zniżkę tylko na pierwszy zabieg jednej części ciała. Promocja "Poleć Nas Swoim Znajomym" dotyczy zabiegów od 250 zł. Promocje nie łączą się z pakietami oraz promocjami. Osoba korzystająca z promocji musi zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu depilacji laserowej, które znajdują się na stronie internetowej www.beautylaser.com.pl. Wszystkie ceny w PLN.
Przeczytaj również: