Przygotowanie do zabiegu z wykorzystaniem urządzenia Maximus TriLipo
Autor: Paulina Wierzbicka
Data: 1.01.2019, 00:05:00

Skuteczność terapii zależy od właściwej diagnozy. Dlatego indywidualny, efektywny program zabiegów ustala się podczas rzeczowej konsultacji z kosmetologiem przed przystąpieniem do wykonania zabiegu. Na dwa dni przed zabiegiem i przez dwa dni po należy pić co najmniej dwa litry wody dziennie. Wspomoże to metabolizm tłuszczu.

W gabinecie oferujemy zabiegi wykonywane urządzeniem MAXIMUS TriLipo™, jedynym które działa jednocześnie na skórę, tkankę tłuszczową i mięśnie. Zabiegi przeprowadzone z wykorzystaniem wspomnianego urządzenia połączone z odpowiednią dietą i wzmożoną aktywnością fizyczna dają spektakularne efekty, już po jednej wizycie zauważycie Państwo ogromną różnicę, a dokumentacja fotograficzna potwierdzi efekt.

MAXIMUS TriLipo™ to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

MAXIMUS TriLipo™ jest jedynym urządzeniem estetycznym na rynku, które działa jednocześnie na warstwę skóry właściwej, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii – trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA).

Efektem takiego działania jest natychmiastowa i długotrwała poprawa napięcia skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, jak również modelowanie sylwetki lub owalu twarzy.

Konsultacja

W celu rozwiania Państwa wszelkich wątpliwości związanych z zabiegiem redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu zachęcamy do kontaktu, również poprzez nasze profile w serwisach społecznościowych, jak również zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym kosmetologiem.

Działanie Maximusa TriLipo Med

1. UWOLNIJ

Technologia TriLipo™, dla uzyskana potrójnej akcji redukcji tkanki tłuszczowej, działa jednocześnie na skórę właściwą, komórki tłuszczowe i mięśnie. Połączenie efektu TriLipo RF i TriLipo DMA skutkuje jednoczesnym podgrzaniem skóry i tkanki tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyspiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

2. USUŃ

Usuwanie tłuszczu jest zwiększone dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczu. Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie ciśnienie wywołane przez głowicę, spycha w dół komórki tłuszczowe. Wywołany efekt "ściśnięcia" powoduje drenaż tłuszczu poprzez opatentowane mechanizm drenażu limfatycznego DMA. Połączenia działania technologii TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując detoksykację i dotlenienie tkanki.

3. WYMODELUJ

Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt napięcia. Jednocześnie podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen i powoduje długoterminowy efekt ujędrnienia skóry. Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 6 – 8 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

 

Przed rozpoczęciem zabiegu, w celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa, kosmetolog nakłada Państwu na obszar zabiegowy glicerynę. Zabiegi są krótkie i nie zakłócają codziennego rytmu dnia. W przypadku ciała trwają od 1 godz. do 1,5 godz. W celu uzyskania bardziej spektakularnych i długotrwałych efektów zaleca się wykonanie 4 do 6 powtórzeń. Zabiegi są miłe i komfortowe, nie wymagają wcześniejszego przygotowania. Odczuwają Państwo jedynie przyjemne ciepło i relaksujące uczucie delikatnego napinania i ruchu mięśni. Zaraz po zakończeniu procedury mogą Państwo wrócić do swoich codziennych obowiązków. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie około 2 litrów wody dziennie.

Jeśli Państwa skóra straciła jędrność i pojawiły się zmarszczki, tzn., że jesteś w dobrym miejscu. MAXIMUS TriLipo™ jest unikalnym, medycznym urządzeniem, w którym połączono technologię trójpolarnej fali radiowej Trilipo RF z dynamiczną aktywacją mięśni Trilipo DMA. Do precyzyjnej pracy na obszarach wokół ust i oczu przeznaczona jest bardzo mała głowica emitująca falę radiową. Fala radiowa podgrzewa skórę właściwą. Działając podniesioną temperaturą na włókna kolagenowe, skraca je do pierwotnej długości. Jest to efekt natychmiastowy widoczny na skórze jako spłycenie zmarszczek już po jednym zabiegu.

Z wiekiem owal twarzy zaczyna się zmieniać, kształt policzków staje się coraz mniej wyraźny. Głowica dopasowana rozmiarem do pracy na twarzy, emitująca jednocześnie falę radiową oraz aktywująca do pracy mięśnie, dosłownie modeluje twarz. Pracuje się nią na linii pod policzkami.

Już po pierwszym zabiegu zauważysz, że Twoje policzki są silniej zarysowane, owal twarzy poprawił się, a skóra jest bardziej napięta. Widoczna też będzie redukcja bruzd wargowo nosowych. Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 4-6 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

Wskazania do zabiegu:

 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • usuwanie cellulitu,
 • redukcja zmarszczek,
 • ujędrnienie skóry,
 • modelowanie ciała i owalu twarzy.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • wiek poniżej 18 roku życia,
 • stymulator serca, wszczepione neurostymulatory, bądź inne wewnętrzne urządzenia elektryczne,
 • nie można stosować u pacjentów, którzy mieli implant w przeszłości, chyba że osoba wykonująca zabieg jest absolutnie pewna, że implant i wszystkie "połączenia" zostały całkowicie usunięte,
 • metalowe bądź inne implanty w okolicy zabiegowej,
 • ciąża bądź karmienie piersią lub w okresie menstruacji (w przypadku zabiegu na okolicę brzucha),
 • nowotwór bądź historia nowotworowa w szczególności nowotwór skóry, przed nowotworowych znamion,
 • osłabiony system immunologiczny spowodowany chorobami takimi jak AIDS i HIV, bądź użycia immunosupresyjnych leków,
 • poważne jednoczesne schorzenia takie jak choroby serca, bądź epilepsja,
 • pacjenci, z problemami, które negatywnie mogą wpływać na ciepło,
 • choroby stymulowane przez ciepło, takie jak: opryszczka, półpasiec, ospa wietrzna,
 • pacjenci, którzy mają zmniejszoną bądź podwyższoną percepcję zmiany temperatur,
 • pacjenci, którzy mają obszary, w których występują zaburzenia sensoryczne (czucie) w takich przypadkach jak uszkodzenia nerwów i neuropatia,
 • jakikolwiek aktywny problem na obszarze zabiegowym, taki jak rany, krwotoki, zakaźne problemy, łuszczyca, egzema, wysypka oraz mocno bądź "świeżo" opalona skóra,
 • żylaki w obszarze zabiegowym,
 • historia chorób skóry takich jak keloidy, zaburzone gojenie ran, zarówno jak bardzo sucha i delikatna skóra,
 • jakiekolwiek chirurgiczne, inwazyjne, ablacyjne zabiegi w obszarze zabiegowym przed kompletnym zagojeniem.

Po wykonanym zabiegu nie jest wskazana specjalna pielęgnacja skóry, należy ją nawilżać w taki sposób jak zazwyczaj oraz stosować filtry UV min. 50+.

Przeczytaj również: