Zabieg odmładzający z witaminą C
Autor: Zespół Beauty Laser
Data: 1.01.2019, 00:00:00

Odmładzający zabieg witaminowy z witasferami dla każdego rodzaju skóry

Witamina C stanowi jeden z najbardziej skutecznych składników odmładzających, neutralizujących i minimalizujących działanie wolnych rodników - Vitaspheres-C. Prawdziwa "bomba" witaminy C w rożnych jej formach: kwasu L-askorbinowego i fosforanu magnezowo-askorbylowego (MAP – "prowitamina C") oraz AHA, których źródłem jest dzika róża, wyciąg i olejek aromatyczny z pomarańczy, flawonoidy. Działa na poziomie skóry właściwej.

Zabieg z Witasferami C jest bardzo lubiany i ceniony zarówno przez Kosmetologa jak i klientów dla jego wspaniałej efektywności oraz urzekająco świeżego zapachu pomarańczy. Najlepsze i najtrwalsze efekty uzyskuje się po serii co najmniej 4 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Zabieg idealny dla mieszkańców miast narażonych na zanieczyszczenia, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Neutralizuje wolne rodniki i zwalcza fotostarzenie, stymuluje odnowę komórkową, przyczynia się do produkcji kolagenu. Daje biologiczną foto-ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Stymuluje odnowę komórkową. Przyczynia się do tworzenia nowego kolagenu. Po zabiegu skóra jest rozjaśniona, głęboko nawilżona oraz napięta, ma świeży i promienny wygląd. Zwalcza przebarwienia.

Vitaspheres - zabieg odmładzający z witaminą C

Część ciała cena za jeden zabieg
twarz + szyja 350 
Wszystkie ceny w PLN. Promocje nie łączą się.
Przeczytaj również: