Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Beauty Laser - bony upominkowe - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Beauty Laser - bony upominkowe

Beauty Laser - bony upominkowe
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Niebanalny prezent dla bliskiej osoby

Jeśli szukasz pomysłu na ekskluzywny i niebanalny prezent dla bliskiej osoby bon upominkowy będzie idealnym rozwiązaniem.

Pragniesz zrobić komuś niespodziankę, uczcić wyjątkową okazję, bądź po prostu szukasz pomysłu na prezent na święta, imieniny lub urodziny? Mamy idealne rozwiązanie - bon upominkowy o nazwie "Podarunek Piękna gładkiej skóry". Od Państwa zależy jego zawartość. Osoba obdarowana może wykorzystać bon jednorazowo lub też podczas kilku wizyt w gabinecie. Z nami łatwo o oryginalną niespodziankę, która zaskoczy, wywoła radość i niezapomniane wrażenie. Taka forma prezentu opracowana jest z myślą o różnych okazjach i uwzględnia potrzeby osoby obdarowanej. Bony upominkowe - beautylaser.com.pl Twój bliski otrzyma więc to, czego najbardziej potrzebuje. Każdy przyjmie taki prezent z przyjemnością i będzie długo o nim pamiętać.

Obdaruj bliskich pięknem jedwabiście gładkiej skóry, bo są tego warci!

Regulamin Korzystania z Bonów Upominkowych

Bony Upominkowe upoważniają do skorzystania z usług w Beauty Laser zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Bonu. Można nimi płacić za wszystkie usługi wg oferty dostępnej na stronie internetowej beautylaser.com.pl. Bony są ważne przez okres 2 miesięcy od daty ich zakupu - w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności Bonu, jego w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracona. Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług. W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją pod nr tel: +48 797 581 665. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Bon Upominkowy. W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną lub osobiście, na 24h przed umówioną wizytą, Bon Upominkowy uznany zostaje za zrealizowany. Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu. Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę.

Zasady Sprzedaży Bonów Upominkowych

Bony Upominkowe są wydawane w formie eleganckiego zaproszenia zapakowanego w kopertę. Bony Upominkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i mogą opiewać na dowolną kwotę. Bony opiewające na kwotę mają formę zaproszenia imiennego. Można nabyć również zaproszenia bezimienne na wybrane usługi lub pakiety usług. Bony można nabyć w Beauty Laser. Nabycie bonów w salonie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów