Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Nieinwazyjna metoda walki z cellulitem - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Nieinwazyjna metoda walki z cellulitem

Nieinwazyjna metoda walki z cellulitem
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Sznowni Państwo,

zdajemy sobię sprawę, że cellulit to bez wątpienia ogromny kłopot bardzo wielu kobiet, ale również mężczyzn. Zmaga się z nim 85 procent kobiet, jest utrapieniem i tych szczupłych, i tych walczących z nadwagą. Skóra zaatakowana pomarańczową skórką utrudnia życie. Cellulit to wymagający przeciwnik, lecz można z nim wygrać...

Cellulit – jak się go pozbyć?

W naszym salonie pomagamy skutecznie redukować "pomarańczową skórkę" zabiegiem TriLipo® MAXIMUS™. Dzięki innowacyjnej technologii i pod okiem specjalisty przywrócimy jędrność Państwa skórze, zlikwidujemy miejscową otyłość, wyrzeźbimy sylwetkę, a przede wszystkim pomożemy pozbyć się cellulitu na ciele. Zabiegi wykonane przy użyciu TriLipo® MAXIMUS™ są naprawdę efektywne, komfortowe, bezpieczne.

Czy istnieją dodatkowe sposoby na to, by wspomóc zabieg TriLipo® MAXIMUS™ w redukcji cellulitu? Zdecydowanie tak. Wystarczy wprowadzić odpowienią i zbilansowaną dietę i regularnie wykonywać serię ćwiczeń, a skóra stanie się gładka i elastyczna.

TriLipo® MAXIMUS™ - eliminacja komórek tłuszczowych i usuwanie cellulitu - to innowacyjna technologia, która w kompleksowy sposób zadba o Twój dobry wygląd. Zadba o Twoją skórę i ciało, przywróci jędrność skórze, zlikwiduje miejscową otyłość, wyrzeźbi sylwetkę oraz pomoże pozbyć się cellulitu na ciele.

Dzięki urządzeniu TriLipo® MAXIMUS™ będą Państwo wyglądać i czuć się młodziej, bez bólu, operacji czy okresu rekonwalescencji. Podczas jednej procedury zabiegowej wykorzystuje się kilka technologii doprowadzając komórki tłuszczowe do szoku termicznego. Pozwala to na podwojenie efektów zabiegu. Już po jednej wizycie zauważycie Państwo ogromną różnicę, a dokumentacja fotograficzna potwierdzi efekt.

Zabiegi wykonane przy użyciu TriLipo® MAXIMUS™ są efektywne, bezpieczne, komfortowe i łatwe w wykonaniu, a połączone z odpowiednią dieta i wzmożoną aktywnością fizyczna dają spektakularne efekty.

Również codzienna dieta ma ogromny wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Jeśli chcą Państwo skutecznie walczyć z cellulitem, muszą Państwo zwrócić uwagę na swoją dietę. Cellulit nie jest bezpośrednio wywoływany przez dietę, natomiast sposób w jaki się odżywiamy ma ogromny wpływ na nasz organizm i pośrednio może przyczyniać się do powstawania szpecącej "skórki pomarańczowej". Jeśli jednak chcemy z nim walczyć, powinnyśmy zastosować się do poniższych rad.

Co powinno znaleźć się w naszej codziennej diecie? Oto składniki pokarmowe, które powinny znaleźć się w diecie osoby walczącej z cellulitem:

Czego należy się wystrzegać?

Opis zabiegu z wykorzystaniem urządzenia Maximus TriLipo

Z myślą o Państwa bezpieczeństwie przygotowaliśmy bezpłatne konsultacje w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Zostanie Państwu założona karta pacjenta, na której zapisywane będą wyniki kolejnych zabiegów oraz dokumentacja fotograficzna.

Przed rozpoczęciem zabiegu, w celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa, kosmetolog nakłada Państwu na obszar zabiegowy glicerynę. Zabiegi są krótkie i nie zakłócają codziennego rytmu dnia. W przypadku ciała trwają od 1 godz. do 1,5 godz. W celu uzyskania bardziej spektakularnych i długotrwałych efektów zaleca się wykonanie 4 do 6 powtórzeń. Zabiegi są miłe i komfortowe, nie wymagają wcześniejszego przygotowania. Odczuwają Państwo jedynie przyjemne ciepło i relaksujące uczucie delikatnego napinania i ruchu mięśni. Zaraz po zakończeniu procedury mogą Państwo wrócić do swoich codziennych obowiązków. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie około 2 litrów wody dziennie.

Nieinwazyjny i natychmiastowy sposób na szczupłą sylwetkę

Chcesz mieć wpływ na to jak wyglądasz? Spróbuj najnowszej metody, która pozwoli Ci bez problemów pozbyć się tkanki tłuszczowej i wymodelować sylwetkę. Zabiegi połączone z odpowiednia dietą i wzmożoną aktywnością fizyczna dają spektakularne efekty.

TriLipo® MAXIMUS™ to najbardziej optymalny nieinwazyjny sposób na natychmiastową poprawę jędrności skóry i kształtu Państwa sylwetki. TriLipo RF działa również na komórki tłuszczowe, rozgrzewając je upłynnia ich zawartość , która następnie wydostaje się na zewnątrz komórki. W tej samej głowicy uruchamiana jest jednocześnie opatentowana technologia dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). Funkcja ta powoduje drenaż limfatyczny, pomagający opróżnić upłynnioną zawartość komórek tłuszczowych. Wspomaga krążenie oraz dotlenia komórki. Efektem współpracy tych dwóch technologii jest utrata centymetrów o obwodzie, redukcja cellulitu oraz modelowanie sylwetki. Zabieg połączony z odpowiednią dietą i wzmożoną aktywnością fizyczna dają spektakularne efekty.

Atrakcyjna i szczupła sylwetka to marzenie większości kobiet. Nie każda z pań została obdarowana jędrnym i smukłym ciałem, co nie oznacza, że nie mogą takiego mieć. Modelowanie sylwetki to jeden z zabiegów wykonywanych w "BeautyLaser" cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem. Już po jednej wizycie zauważysz ogromną różnicę a dokumentacja fotograficzna potwierdzi efekt.

Llifting twarzy i ciała

TriLipo® MAXIMUS™ jest unikalnym, medycznym urządzeniem, w którym połączono technologię trójpolarnej fali radiowej Trilipo RF z dynamiczną aktywacją mięśni Trilipo DMA. Daje to możliwość intensywnego działania w czterech tkankach: naskórku, skórze właściwej, tkance tłuszczowej i mięśniowej.

Zabieg przywraca jędrność skórze, likwiduje miejscową otyłość, rzeźbi sylwetkę, pomaga pozbyć się cellulitu. W ofercie BeautyLaser występuje szereg zabiegów, które umożliwiają bezpiecznie redukować cellulit, modelować sylwetkę, redukować zmarszczki, ujędrniać i odmładzać skórę. Są to zabiegi szybkie, bezbolesne, nie wymagają rekonwalescencji, a co najważniejsze – ich efekty są długotrwałe.

Od razu po zabiegu widać efekt, co dokumentowane jest zdjęciami: skóra unosi się, napina, obwody zmniejszają się.

Lifting ciała, jędrna i gładka skóra to podstawa

TriLipo® MAXIMUS™ jest medycznym urządzeniem wykorzystującym technologię trójpolarnej fali radiowej Trilipo RF oraz metodę aktywacji mięśni Trilipo DMA. Urządzenie to zapewnia intensywność działania w czterech tkankach: skórze właściwej, naskórku, tkance tłuszczowej i mięśniowej.

Zabiegi wykorzystujące technologię fal radiowych podbiły gabinety medycyny estetycznej. Ich działanie polega - w uproszczeniu - na "podgrzewaniu" kolagenu w skórze - dochodzi do silnej stymulacji jego produkcji, co prowadzi w efekcie do ujędrnienia skóry na wybranym obszarze.
źródło: Viva - Piękno latem, nr. 3 czerwiec-sierpień str. 44

Dzięki zabiegowi możliwe jest przywrócenie jędrności skórze, zlikwidowanie miejscowej otyłości, wyrzeźbienie sylwetki. W gabinecie BeautyLaser dostępny jest szereg zabiegów, umożliwiających bezpieczne zredukowanie cellulitu, wymodelowanie sylwetki oraz redukcję zmarszczek. Są to zabiegi szybkie, bezbolesne, nie wymagają rekonwalescencji, a co najważniejsze – bezpieczne. Zabiegi wykonuje się np. na brzuch czy wewnętrzną stronę ud. Pierwsze efekty są widoczne krótko po zabiegu, a na pełne trzeba poczekać kilka miesięcy (aż cały kolagen się przebuduje). Energię fal radiowych wykorzystują takie urządzenia jak Pelleve, Maximus Thermalipo czy Thermage.
źródło: Viva - Piękno latem, nr. 3 czerwiec-sierpień str. 44

Modelowanie owalu twarzy

MAXIMUS TriLipo™ to kolejna innowacja wprowadzona przez medycynę estetyczną. To nowa kategoria zabiegów lunchowych – krótkich, bezinwazyjnych, bezbolesnych, nie wymagających rekonwalescencji, a w dodatku przynoszących natychmiastowe efekty już po pierwszym zabiegu. Z wiekiem owal twarzy zaczyna się zmieniać, kształt policzków staje się coraz mniej wyraźny. Głowica dopasowana rozmiarem do pracy na twarzy. Wykorzystuje ona dwie technologie – falę radiową i dynamiczną aktywację mięśni. Pracuje się nią na linii pod policzkami. Efektem tych zabiegów jest poprawa owalu twarzy, zagęszczenie skóry, redukcja zmarszczek oraz wyraźne podkreślenie kości policzkowych co w rezultacie daje efekt bezinwazyjnego liftingu twarzy już po pierwszym zabiegu. Widoczna też będzie redukcja bruzd wargowo nosowych.

Redukcja zmarszczek

Jeśli Państwa skóra straciła jędrność i pojawiły się zmarszczki, tzn., że jesteś w dobrym miejscu. MAXIMUS TriLipo™ jest unikalnym, medycznym urządzeniem, w którym połączono technologię trójpolarnej fali radiowej Trilipo RF z dynamiczną aktywacją mięśni Trilipo DMA. Do precyzyjnej pracy na obszarach wokół ust i oczu przeznaczona jest bardzo mała głowica emitująca falę radiową. Fala radiowa podgrzewa skórę właściwą. Działając podniesioną temperaturą na włókna kolagenowe, skraca je do pierwotnej długości. Jest to efekt natychmiastowy widoczny na skórze jako spłycenie zmarszczek już po jednym zabiegu.

Z wiekiem owal twarzy zaczyna się zmieniać, kształt policzków staje się coraz mniej wyraźny. Głowica dopasowana rozmiarem do pracy na twarzy, emitująca jednocześnie falę radiową oraz aktywująca do pracy mięśnie, dosłownie modeluje twarz. Pracuje się nią na linii pod policzkami.

Już po pierwszym zabiegu zauważysz, że Twoje policzki są silniej zarysowane, owal twarzy poprawił się, a skóra jest bardziej napięta. Widoczna też będzie redukcja bruzd wargowo nosowych. Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 4-6 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów