Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Depilacja laserowa w Beauty Laser - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Depilacja laserowa w Beauty Laser

Depilacja laserowa w Beauty Laser
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Medyczne urządzenie do depilacji laserowej - LIGHTSHEER® DUET™

W naszym salonie pracujemy na urządzeniach najwyższej jakości z zachowaniem pełni bezpieczeństwa oraz komfortu naszych klientów. Często spotykamy się z pytaniem czy depilacja laserowa jest bezpieczna oraz jak wpływa na nasz organizm, a także czy nie powoduje blizn.

Dzięki firmie LUMENIS, która jest producentem medycznego urządzenia LIGHTSHEER® DUET™ proces depilacji laserowej jest całkowicie bezpieczny, urządzenie posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa oraz spełnia normy nałożone przepisami prawa. Wykwalifikowany zespół, pracujący w naszym salonie, jest do Państwa dyspozycji w kwestii zabiegów delilacji laserowej. Pracownicy odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania dotyczące epilacji, postępowania przed zabiegiem oraz postępowania po zabiegu depilacji laserowej.

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu przeprowadzana jest bezpłatna próba laserowa, a następnie dokonywana jest ocena wpływu działania lasera na skórę. Jeżeli w dalszym ciągu zastanawiacie się Państwo czy depilacja laserowa pomoże wam w codziennym życiu - zapraszamy na spotkanie z naszym kosmetologiem. Wszystko wyjaśni się podczas próby laserowej oraz wizualnej oceny Państwa skóry. Należy pamiętać, że nie w każdym przypadku depilacja laserowa jest skuteczna. Więcej informacji znajdziecie Państwo w artykule "Przeciwwskazania i wytyczne do zabiegu depilacji laserowej"

Depilacja laserowa (epilacja) jest alternatywą dla tradycyjnych metod usuwania zbędnego owłosienia. Zastanawiacie się Państwo dlaczego depilacja laserowa może być lepszym rozwiązaniem? Głównym argumentem przemawiającym za epilacją jest efekt uzyskany w depilowanym miejscu. Dzięki odpowiedniemu urządzeniu, jakim jest LIGHTSHEER® DUET™, usuwanie zbędnego owłosienia jest trwałe. Wiązka światła wpływa na cebulki włosa niszcząc jego podstawę oraz zachamowuje wzrost. W zależności od jakości włosa oraz jego koloru proces epilacji jest mniej lub bardziej skuteczny. Cztery to minimalna ilość zabiegów jaką należy przeprowadzić aby uzyskać wymarzony efekt. Wraz z kolejnym zabiegiem kosmetolog przeprowadzający depilację informuje klienta o jakości przeprowadzonych zabiegów. Tradycyjne metody nie przynoszą takich efektów i należy je powtarzać dość często aby zachować gładką skórę w depilowanych miejscach. W przypadku epilacji z wykorzystaniem pełnego pakietu zabiegów efekt usuwania zbędnego owłosienia utrzymuje się na lata. Zadowolenie naszych klientów jest najlepszą wizytówką dla zabiegu depilacji laserowej, jaki przeprowadzany jest w naszym salonie.

LightSheer Duet jest jedynym laserem posiadającym dwie głowice do depilacji laserowej

Pierwsza z głowic to LightSheer ET, o wymiarach 9x9 mm oraz z nakładką z systemem chłodzącym, która służy do skutecznej i precyzyjnej depilacji laserowej dowolnych obszarów ciała, jak również miejsc trudno dostępnych.

Druga głowica LightSheer HS łączy w sobie bardzo dużą powierzchnię zabiegową 22x35 mm i podciśnienie Vacum, pozwala to na szybką, bezbolesną i trwałą depilację laserową prowadzoną na dużych powierzchniach ciała. Dzięki połączeniu dużej powierzchni i podciśnienia możliwa jest głębsza penetracja oraz absorbcja energii, a przy tym takie połączenie pozwala na bezpieczną depilację laserową osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz z tendencją do pękających naczynek.

Depilacja przy użyciu LIGHTSHEER® DUET™ skraca czas zabiegu np. depilacja laserowa nóg nową głowicą zajmuje zaledwie 15 - 20 minut. To jeden z wielu atutów, którymi charakteryzuje się depilacja laserowa z wykorzystaniem tego rodzaju urządzenia.

Zasada działania depilacji laserowej

Depilacja laserowa polega na podgrzaniu mieszka włosowego dzięki specjalnie skondensowanej wiązce światła, emitowanego przez laser. Wiązka ta jest dobrana w taki sposób, aby poprzez podgrzanie mieszka "zepsuć" zarodek włosa, nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek. W wyniku takiego działania sam mieszek zostaje uszkodzony i przestaje produkować włosy.

Poniżej prezentujemy Państwu film pokazujący zasadę działania lasera LIGHTSHEER® DUET™. Film jest przygotowany przez producenta, firmę LUMENIS®, dlatego też jest w języku angielskim.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów