Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Przeciwwskazania i wytyczne dotyczące zabiegu depilacji laserowej - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Przeciwwskazania i wytyczne dotyczące zabiegu depilacji laserowej

Przeciwwskazania i wytyczne dotyczące zabiegu depilacji laserowej
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Szanowni Państwo,

mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo oraz w trosce o wasze zdrowie, zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat przeciwwskazań do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem urządzenia do depilacji laserowej. Poniżej znajdują się wszelkie informację, które pomogą Państwo w podjęciu decyzji odnośnie wykonania zabiegu epilacji.

W celu zapewnienia najlepszej satysfakcji z wykonanego zabiegu zachęcamy do zapoznania się z informacjami odnośnie przygotowania do zabiegu. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontatu. Nasz wykwalifikowany personel odpowie na wszystkie nurtujące pytania związane z wykonaniem zabiegu depilacji laserowej.

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu przeprowadzana jest bezpłatna próba laserowa, a następnie dokonywana jest ocena wpływu działania lasera na skórę. Jeżeli w dalszym ciągu zastanawiacie się Państwo czy depilacja laserowa pomoże wam w codziennym życiu - zapraszamy na spotkanie z naszym kosmetologiem. Wszystko wyjaśni się podczas próby laserowej oraz wizualnej oceny Państwa skóry. Należy pamiętać, że nie w każdym przypadku depilacja laserowa jest skuteczna.

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

Postępowanie po zabiegu depilacji laserowej

1. W tym czasie (2-3 dni po zabiegu) należy skórę traktować delikatnie

2. Nie wolno stosować:

3. Nie wyrywać włosów woskiem ani pęsetą między zabiegami.

4. Nie korzystać z basenów i saun przez 3-5 dni po zabiegu ze względu na ryzyko podrażnienia skóry.

5. Kolejne zabiegi należy wykonać w odstępach 4-12 tygodniowych.

Czym jest zabieg depilacji laserowej

Depilacja laserowa (epilacja) jest alternatywą dla tradycyjnych metod usuwania zbędnego owłosienia. Zastanawiacie się Państwo dlaczego depilacja laserowa może być lepszym rozwiązaniem? Głównym argumentem przemawiającym za epilacją jest efekt uzyskany w depilowanym miejscu. Dzięki odpowiedniemu urządzeniu, jakim jest LIGHTSHEER® DUET™, usuwanie zbędnego owłosienia jest trwałe. Wiązka światła wpływa na cebulki włosa niszcząc jego podstawę oraz zachamowuje wzrost. W zależności od jakości włosa oraz jego koloru proces epilacji jest mniej lub bardziej skuteczny. Cztery to minimalna ilość zabiegów jaką należy przeprowadzić aby uzyskać wymarzony efekt. Wraz z kolejnym zabiegiem kosmetolog przeprowadzający depilację informuje klienta o jakości przeprowadzonych zabiegów. Tradycyjne metody nie przynoszą takich efektów i należy je powtarzać dość często aby zachować gładką skórę w depilowanych miejscach. W przypadku epilacji z wykorzystaniem pełnego pakietu zabiegów efekt usuwania zbędnego owłosienia utrzymuje się na lata. Zadowolenie naszych klientów jest najlepszą wizytówką dla zabiegu depilacji laserowej, jaki przeprowadzany jest w naszym salonie.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów