Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Różnice między rodzajami depilacji - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Różnice między rodzajami depilacji

Różnice między rodzajami depilacji
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Depilacja francuska

Depilacja francuska - pozbycie się owłosienia po bokach wzgórka łonowego i uformowanie pozostałego w trójkąt lub prostokąt. Depilacja francuska jest jedną z rodzaju depilacji okolic intymnych. Nie polega ona na całkowitej redukcji owłosienia, a jedynie na delikatnej korekcji okolic bikini wzdłuż linii bielizny, metoda ta pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu.

Depilacja brazylijska

Depilacja brazylijska - pozostawienie wąskiego paska owłosienia na wzgórku łonowym. Depilacja ta polega na redukcji owłosienia z okolic bikini oraz wzdłuż pachwin z zachowaniem odpowiedniej szerokości, gdyż celem tej depilacji jest pozostawienie wąskiego pasek lub inny dowolny kształt w zależności od życzenia klientki. Podczas zabiegu depilacji brazylijskiej wskazane jest wykonanie zabiegu depilacji okolic pomiędzy pośladkowych.

Depilacja hollywoodzka

Depilacja hollywoodzka - polega na usunięciu wszystkich włosków z okolic intymnych. Depilacja ta jest zbliżona do depilacji brazylijskiej z tą różnicą, że podczas depilacji hollywoodzkiej usuwa się wszelkie owłosienie okolic intymnych w celu zapewnienia jak największego komfortu i estetyki. Podczas zabiegu depilacji hollywoodzkiej wskazane jest wykonanie zabiegu depilacji okolic pomiędzy pośladkowych.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów