Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Różnice przed i po zabiegu depilacji laserowej - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Różnice przed i po zabiegu depilacji laserowej

Różnice przed i po zabiegu depilacji laserowej
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Szanowni Państwo,

Depilacja laserowa polega na podgrzaniu mieszka włosowego wykorzystując przy tym specjalnie skondensowaną wiązkę światła. Parametry wiązki są dobrana w taki sposób, aby poprzez podgrzanie mieszka naruszyć zarodek włosa, nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek skórnych. W wyniku takiego działania mieszek zostaje uszkodzony, a w konsekwencji przestaje produkować włosy.

Pierwszy zabieg depilacji laserowej LIGHTSHEER® DUET™ poprzedzony jest BEZPŁATNĄ konsultacją, oceną stanu skóry oraz wykonywana jest próba laserowa przez magistra kosmetologii. Na konsultację i próbę laserową należy zgłosić się z widocznym na skórze włosem.

Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji. Na ogoloną i oczyszczoną skórę przykładana jest głowica lasera, która wytwarza wiązkę wysoko skoncentrowanego światła. Jest ono doskonale przyswajane przez pigment znajdujący się w mieszkach włosowych. W tym czasie dochodzi do uszkodzenia pęcherzyków cebulek włosowych. Czas zabiegu uzależniony jest od wielkości depilowanego obszaru.

Różnice przed i po zabiegu depilacji laserowej

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów