Google
 
Peeling Depigmentujący
Dermiumlab - Peeling depigmentujący - beautylaser.com.pl
  - mieszanka kwasów
Depilacja laserowa - beautylaser.com.pl
DermiumLab - Peeling depigmentujący
Peeling depigmentujący - beautylaser.com.pl Preparat DermiumLab - peeling depigmentujący to mieszanka kwasu mlekowego 20%, migdałowego 20% jak również kwasu glikolowego 20%. Działanie tego produktu polega na usuwaniu górnych warstw naskórka, składających się z zapigmentowanych już komórek. Proces ten powoduje rozjaśnienie i odnowę skóry.
Kwas mlekowy - kwas o charakterze atoksycznym naturalnie występujący w ludzkim organizmie, posiada działania silnie nawilżające oraz rewitalizujące.
Kwas migdałowy - kwas posiadający właściwości oczyszczające, a przede wszystkim bakteriobójcze o charakterze wspomagającym odbudowę. Kwas ten nie wpływa drażniąco na skórę właściwą dlatego może być stosowany również na cerę wrażliwą.
Kwas glikolowy - kwas rozpuszczalny w wodzie, wpływający na głębsze warstwy skóry, wspomaga działanie kwasu mlekowego i migdałowego, jego głównym działaniem jest poprawa sprężystości skóry.
Wskazania do zastosowania preparatu
Posiada silne działanie depigmentujące poprzez hamowanie syntezy melaniny (pigmentu występującego w skórze, a przede wszystkim jej najbardziej zewnętrznym nabłonku) i usuwanie górnych warstw naskórka.

Najlepsze i najtrwalsze efekty działania preparatu uzyskuje się po serii co najmniej sześciu zabiegów wykonywanych raz na dwa tygodnie.
Chcesz wiedzieć więcej na temat zabiegu z kwasami:
!
!
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24