Google
 
Peeling na trądzik
Dermiumlab - Peeling na trądzik - beautylaser.com.pl
  - mieszanka kwasów
Dermiumlab - Peeling na trądzik - beautylaser.com.pl
DermiumLab - peeling na trądzik aktywny lub ustępujący
Mieszanka ta, to połączenie kwasu salicylowego 15% i kwasu migdałowego 15%, która ma właściwości normalizowania ilości tłuszczu w mieszkach łojowych i neutralizowania Propinebacterium acnes, odpowiedzialnych za infekcję trądzikową. Stosowanie na skórach podatnych na trądzik. Peeling na trądzik - beautylaser.com.pl
Kwas salicylowy - kwas o charakterze bakterio- oraz grzybobójczym stosowany w leczeniu wyprysków oraz stanów zapalnych powstałych na skórze. Posiada właściwości silnie oczyszczające. Kwas jest kluczowym elementem przywracającym naturalną gładkość cery, rozjaśniając ją. Jest to aktywny składnik o wyjątkowym działaniu złuszczającym - doskonały do usuwania zanieczyszczeń z porów - o właściwościach przeciwzmarszczkowych i przeciwtrądzikowych.
Kwas migdałowy - kwas posiadający właściwości oczyszczające, a przede wszystkim bakteriobójcze o charakterze wspomagającym odbudowę. Kwas ten nie wpływa drażniąco na skórę właściwą dlatego może być stosowany również na cerę wrażliwą.
Wskazania do zastosowania preparatu
Do zajmowania się trądzikiem aktywnym lub ustępującym. Do traktowania wykwitów, zaskórników, zabrudzonych porów skóry, itd. Redukuje powierzchniowe blizny trądzikowe. Zapobiega ponownemu występowaniu trądziku. Najlepsze i najtrwalsze efekty działania preparatu uzyskuje się po serii co najmniej sześciu zabiegów wykonywanych raz na dwa tygodnie.
Chcesz wiedzieć więcej na temat zabiegu z wykorzystaniem kwasów:
!
!
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24