Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

EYE CONTOUR - dermoodbudowa - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

EYE CONTOUR - dermoodbudowa

EYE CONTOUR - dermoodbudowa
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Szanowni Państwo,

salon "Beauty Laser" Depilacja laserowa w Gorzowie Wielkopolskim wzbogacił swoją gamę usług o nowy zabieg EYE CONTOUR, który ma za zadanie odbudować skórę właściwą, momentalnie zredukować opuchnięcia i cienie pod oczami, przeciwdziałać opadaniu powiek, zniwelować i opóźnić pojawienie się oznak starzenia w okolicy oczu.

Cały czas poszerzamy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie kosmetyki estetycznej, aby zaproponować Państwu jak najlepszą jakość usług. Potrzeby naszych klientów są motywatorem do dalszych działań w zakresie usług oferowanych przez nasz salon. Efektem tego jest zabieg EYE CONTOUR.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zabiegów prosimy o zadawanie pytań. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na każde z nich. Do dyspozycji macie Państwo nasze profile społecznościowe oraz kontak z naszym kosmetologiem, który posiada bogatą wiedzę w tym zakresie.

Zabieg dermoodbudowujący EYE CONTOUR jest nieinwazyjny i w pełni bezpieczny, a do tego bardzo relakacyjny. Skierowany dla osób posiadających obrzęki w okolicach oczu, zmarszczki mimiczne oraz skórę z oznakami upływu czasu.

FIBROSTYMULUJĄCY KONCENTRAT WYGŁADZAJĄCY POD OCZY

Składniki intensywne: usieciowany kwas hialuronowy HyaCare®Filler, lipodipeptyd Idealift™, energiczne molekuły Eyeliss™, kofeina.

BIONANOCELULOZOWA MASKA NA OKOLICĘ OCZU – OKULARY

Składniki aktywne: bionanoceluloza, matrykiny, Moist 24™.

EYE CONTOUR - Dermowygładzający trójaktywny krem pod oczy

Efekty: błyskawiczne wygładzenie zmarszczek i linii wokół oczu, efekt podniesienia górnej powieki, zlikwidowanie cieni i obrzęków pod oczami, nawilżenia i jędrności, usunięcie oznak zmęczenia, zredukowanie widocznych oznak upływającego czasu w strefie konturu oka.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów