Google
 
Hialurofrax - laserowy lifting
Hialurofrax - beautylaser.com.pl
Hialurofrax - beautylaser.com.pl
HIALUROFRAX to włoski patent w dziedzinie aplikacji kwasu hialuronowego w głąb skóry. Jest to pierwszy na świecie laser diodowy z systemem frakcyjnym, który pozwala na bezinwazyjną aplikację kwasu hialuronowego w głąb skóry, a także poprzez specjalnie opracowany system ultracienkich igieł na iniekcję. Zapewnia to bardzo precyzyjne zadziałanie na poszczególne zmarszczki i bruzdy oraz osiągnięcie spektakularnych i długotrwałych efektów zabiegu przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta.
Uzyskane w nanotechnologii cząsteczki kwasu hialuronowego oraz precyzyjne zadziałanie FraxPenem gwarantują natychmiastowy i długotrwały efekt wypełnienia zmarszczek i bruzd, a także intensywnego nawilżenia wszystkich warstw skóry. Beauty Laser - HIALUROFRAX - opis zabiegu
Laser diodowy o niepowtarzalnej konstrukcji opracowany przez zespół włoskich naukowców pozwala na wprowadzanie kwasu hialuronowego w głębokie warstwy skóry, ale też opiera się na działaniu biostymulującym, przez co pobudza komórki skóry do regeneracji, a fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.
FraxPen to głowica wyposażona w system 12 ultracienkich igieł do precyzyjnego frakcjonowania najgłębszych bruzd i zmarszczek.
Więcej na temat Hialurofrax - laserowego liftingu:
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24