Google
 
Hialurofrax - kwas hialuronowy
Hialurofrax - beautylaser.com.pl
Hialurofrax - beautylaser.com.pl
Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w skórze właściwej. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody.
W Salonie "Beauty Laser" pomagamy nawilżyć i wypełnić zmarszczki poprzez HialuroFrax™ - Jest to urządzenie do mechanicznego frakcjonowania skóry, którego jednym z elementów jest laser do bezinwazyjnego wprowadzania nanokosmetyków do skóry właściwej.
System HialuroFrax™ jest produkowany we Włoszech i Instytut LesteZone™ jest jego wyłącznym importerem i dystrybutorem. HialuroFrax™ jest laureatem 8 prestiżowych nagród w Polsce i na świecie. Zaufaj swojej intuicji i postaw na HialuroFrax™.
Więcej na temat Hialurofrax - laserowego liftingu:
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24