Google
 
Hialurofrax - nawilżanie i wypełnianie zmarszczek
Hialurofrax - beautylaser.com.pl
Hialurofrax - beautylaser.com.pl
ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY – WYPEŁNIAJĄCY XXI w.
Tylko w najlepszych salonach HialuroFrax.
Beauty Laser - ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY – WYPEŁNIAJĄCY - beautylaser.com.pl HIALUROFRAX to włoski patent w dziedzinie aplikacji kwasu hialuronowego w głąb skóry. Jest to pierwszy na świecie laser diodowy z systemem frakcyjnym, który pozwala na bezinwazyjną aplikację kwasu hialuronowego w głąb skóry, a także poprzez specjalnie opracowany system ultracienkich igieł na iniekcję. Zapewnia to bardzo precyzyjne zadziałanie na poszczególne zmarszczki i bruzdy oraz osiągnięcie spektakularnych i długotrwałych efektów zabiegu przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta.
Uzyskane w nanotechnologii cząsteczki kwasu hialuronowego oraz precyzyjne zadziałanie FraxPenem gwarantują natychmiastowy i długotrwały efekt wypełnienia zmarszczek i bruzd, a także intensywnego nawilżenia wszystkich warstw skóry.
Laser diodowy o niepowtarzalnej konstrukcji opracowany przez zespół włoskich naukowców pozwala na wprowadzanie kwasu hialuronowego w głębokie warstwy skóry, ale też opiera się na działaniu biostymulującym, przez co pobudza komórki skóry do regeneracji, a fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. FraxPen to głowica wyposażona w system 12 ultracienkich igieł do precyzyjnego frakcjonowania najgłębszych bruzd i zmarszczek.
Ciągły rozwój technologii HialuroFrax zaowocował poszerzeniem gamy zabiegów z użyciem lasera diodowego HialuroFrax o:
ZABIEG SILNIE UJĘDRNIAJĄCO-LIFTINGUJĄCY NanoLift Photoformula
Beauty Laser - ZABIEG SILNIE UJĘDRNIAJĄCY NanoLift Photoformula - beautylaser.com.pl Zabieg pozwala w efektywny sposób ujędrnić skórę twarzy, szyi i dekoltu dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii Lasera Diodowego i Nanotechnologii, gwarantujących przenikanie składników aktywnych zawartych w preparacie do głębokich warstw skóry. Cząsteczki o nanowielkości zamknięte w ochronnych nanosferach mogą przenikać przez mikropory skóry. Promieniowanie lasera uwalnia aktywne składniki umożliwiając im działanie w skórze właściwej.
W zabiegu wykorzystany został innowacyjny preparat liftingujący Nanolift Gel – produkt o silnym działaniu regenerującym, pojędrniającym, wygładzającym i odmładzającym. Specjalnie wyselekcjonowane składniki zwiększają poziom nawilżenia i odżywienia, intensywnie rewitalizują, pobudzają funkcje witalne skóry i stymulują do intensywnej odnowy. Zastosowanie Nanolift Gel zapewnia uzyskanie silnego napięcia i liftingu, przywraca elastyczność, sprężystość i młodzieńczy wygląd skóry. Przed zabiegiem zaleca się picie co najmniej 2 litrów wody dziennie. Należy unikać opalania skóry poddawanej zabiegowi na kilka dni wcześniej. W celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie serii 6 zabiegów. Zabieg liftingujący może być wykonywany również jako tzw. "zabieg bankietowy" czyli przed wyjściem na przyjęcie, ślub lub inne uroczystości. Częstotliwość wykonywania to 7-10 dni.


ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY Anti Propionibacterium Acne-Photo NanoFormula
Beauty Laser - ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY Anti Propionibacterium Acne-Photo NanoFormula - beautylaser.com.pl Zabieg skutecznie pomaga zredukować zmiany trądzikowe i zapobiegać powstawaniu nowych dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii Lasera Diodowego i Nanotechnologii, gwarantujących przenikanie składników aktywnych zawartych w preparacie do głębokich warstw skóry. Cząsteczki o nanowielkości zamknięte w ochronnych nanosferach mogą przenikać przez mikropory skóry. Promieniowanie lasera uwalnia aktywne składniki umożliwiając im działanie w skórze właściwej.
Preparat przeciwtrądzikowy Anti Propionibacterium Acne-Photo NanoFormula to produkt leczniczy, mający w swym składzie substancje działające przeciwbakteryjnie, oczyszczająco i łagodząco na stany zapalne skóry. Zapewnia widoczne zmniejszenie zmian trądzikowych i reguluje pracę gruczołów łojowych. Zapewnia optymalne nawilżenie i przywraca świeżość skórze.
Przed zabiegiem zaleca się picie co najmniej 2 litrów wody dziennie. Należy unikać opalania skóry poddawanej zabiegowi na kilka dni wcześniej. Zabiegi można wykonywać jako pojedyncze sesje, jednakże w celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonywanie serii 4-6 zabiegów, w zależności od nasilenia zmian skóry trądzikowej. Częstotliwość wykonywania to 7-10 dni.
Więcej na temat Hialurofrax - laserowego liftingu:
!
!
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24