Google
 
Hialurofrax - opis zabiegu
Hialurofrax - beautylaser.com.pl
Hialurofrax - beautylaser.com.pl
Zabiegi przy zastosowaniu maszyny Hialurofrax
SOFT SYSTEM – wprowadzamy kwas hialuronowy tylko za pomocą lasera diodowego. Jest to metoda przeznaczona dla osób młodych, z bardzo delikatnymi załamaniami skórnymi najczęściej wywołanymi zaburzeniami gospodarki wodnej w skórze.
Pierwsza faza pracy lasera
Na tym etapie przygotowujemy skórę, pracujemy bez użycia preparatu. Twarz zostaje podzialona na 4 części. Każdą ćwiartkę masujemy głowicą przez 2 około minuty.
Druga faza pracy lasera
Kwas hialuronowy Hyaluron Photo-Thermo-Lift zostaje nałożony na skórę. Na tym etapie dzielimy twarz na 6 części, a następnie każdą z nich masujemy głowicą przez około 3 minuty.
Trzecia faza pracy lasera
Nakładamy kwas hialuronowy (Hyaluron Photo-Thermo-Lift) w miejsca gdzie występuje największy problem.
FRAX SYSTEM – połączenie zimnego lasera diodowego z iniekcją. Ta metoda przeznaczona jest dla osób, u których widoczne już są zmarszczki i bruzdy. Wykonując zabieg zapewniamy równomierne, głębokie nawilżenie całej twarzy a także precyzyjne spłycenie głębokich zmarszczek i bruzd.
Pierwsza faza pracy lasera
Przygotowanie skóry bez użycia preparatu, a następnie dzielimy twarz na 4 części. Każdą ćwiartkę masujemy głowicą przez około 2 minuty.
Druga faza pracy lasera
Nakładamy ampułkę kwasu hialuronowego Hyaluron Photo-Thermo-Lift. Dzielimy twarz na 6 części. Każdą z nich masujemy głowicą przez około 3 minuty.
Trzecia faza pracy lasera
Nakładamy kwas hialuronowy (Hyaluron Photo-Thermo-Lift) w miejsca gdzie występuje największy problem. Dzielimy twarz na 4 części. Każdą ćwiartkę masujemy głowicą przez 4 około minuty
Pierwsza faza zabiegu
Druga faza zabiegu
Trzecia faza zabiegu
Hialurofrax - beautylaser.com.pl Hialurofrax - beautylaser.com.pl Hialurofrax - beautylaser.com.pl
ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY – WYPEŁNIAJĄCY
Beauty Laser - ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY – WYPEŁNIAJĄCY - beautylaser.com.pl HIALUROFRAX - Intensywne nawilżanie głębokich warstw skóry poprzez wtłaczanie kwasu hialuronowego przy pomocy lasera diodowego (metoda bezigłowa) oraz głowicy FraxPen z systemem ultracienkich, sterylnych igieł, których synergiczne działanie pozwala na osiągnięcie spektakularnych i długotrwałych efektów zabiegu.
Laser diodowy o niepowtarzalnej konstrukcji pozwala na wprowadzanie kwasu hialuronowego w głębokie warstwy skóry. Ze względu na swoje rozmiary, cząsteczka kwasu hialuronowego nie może swobodnie przenikać przez mikropory skóry. Aby jej to umożliwić, opracowano kwas hialuronowy o wielkości nanocząsteczki. Takie rozwiązanie to idealny sposób na bezinwazyjny transport kwasu w głąb skóry, bez ryzyka uszkodzenia cząsteczki i tym samym obniżenia efektywności zabiegu. Połączenie promieniowania laserowego i nanotechnologii to niezwykle skuteczne zabiegi nawilżająco-wypełniające.
Długoletnie doświadczenia w walce z efektami starzenia się skóry potwierdziły, że do trwałego wypełnienia głębokich i utrwalonych zmarszczek potrzebne jest bardziej intensywne działanie. Taką możliwość daje druga głowica.
FraxPen to głowica wyposażona w system 12 ultracienkich igieł do precyzyjnego frakcjonowania najgłębszych bruzd i zmarszczek. Podczas pracy FraxPenem dochodzi do perforacji naskórka przez co zmuszany jest on do bardzo intensywnej odnowy.
ZABIEG SILNIE UJĘDRNIAJĄCO-LIFTINGUJĄCY NanoLift Photoformula
Beauty Laser - ZABIEG SILNIE UJĘDRNIAJĄCY NanoLift Photoformula - beautylaser.com.pl Zabieg pozwala w efektywny sposób ujędrnić skórę twarzy, szyi i dekoltu dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii Lasera Diodowego i Nanotechnologii, gwarantujących przenikanie składników aktywnych zawartych w preparacie do głębokich warstw skóry. Cząsteczki o nanowielkości zamknięte w ochronnych nanosferach mogą przenikać przez mikropory skóry. Promieniowanie lasera uwalnia aktywne składniki umożliwiając im działanie w skórze właściwej.
W zabiegu wykorzystany został innowacyjny preparat liftingujący Nanolift Gel – produkt o silnym działaniu regenerującym, pojędrniającym, wygładzającym i odmładzającym. Specjalnie wyselekcjonowane składniki zwiększają poziom nawilżenia i odżywienia, intensywnie rewitalizują, pobudzają funkcje witalne skóry i stymulują do intensywnej odnowy. Zastosowanie Nanolift Gel zapewnia uzyskanie silnego napięcia i liftingu, przywraca elastyczność, sprężystość i młodzieńczy wygląd skóry. Przed zabiegiem zaleca się picie co najmniej 2 litrów wody dziennie. Należy unikać opalania skóry poddawanej zabiegowi na kilka dni wcześniej. W celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie serii 6 zabiegów. Zabieg liftingujący może być wykonywany również jako tzw. "zabieg bankietowy" czyli przed wyjściem na przyjęcie, ślub lub inne uroczystości. Częstotliwość wykonywania to 7-10 dni.


ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY Anti Propionibacterium Acne-Photo NanoFormula
Beauty Laser - ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY Anti Propionibacterium Acne-Photo NanoFormula - beautylaser.com.pl Zabieg skutecznie pomaga zredukować zmiany trądzikowe i zapobiegać powstawaniu nowych dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii Lasera Diodowego i Nanotechnologii, gwarantujących przenikanie składników aktywnych zawartych w preparacie do głębokich warstw skóry. Cząsteczki o nanowielkości zamknięte w ochronnych nanosferach mogą przenikać przez mikropory skóry. Promieniowanie lasera uwalnia aktywne składniki umożliwiając im działanie w skórze właściwej.
Preparat przeciwtrądzikowy Anti Propionibacterium Acne-Photo NanoFormula to produkt leczniczy, mający w swym składzie substancje działające przeciwbakteryjnie, oczyszczająco i łagodząco na stany zapalne skóry. Zapewnia widoczne zmniejszenie zmian trądzikowych i reguluje pracę gruczołów łojowych. Zapewnia optymalne nawilżenie i przywraca świeżość skórze.
Przed zabiegiem zaleca się picie co najmniej 2 litrów wody dziennie. Należy unikać opalania skóry poddawanej zabiegowi na kilka dni wcześniej. Zabiegi można wykonywać jako pojedyncze sesje, jednakże w celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonywanie serii 4-6 zabiegów, w zależności od nasilenia zmian skóry trądzikowej. Częstotliwość wykonywania to 7-10 dni.
Więcej na temat Hialurofrax - laserowego liftingu:
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24