Google
 
Hialurofrax - laserowy zabieg przeciwtrądzikowy
Hialurofrax - beautylaser.com.pl
Hialurofrax - beautylaser.com.pl
ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY Anti Propionibacterium Acne-Photo NanoFormula skutecznie pomaga zredukować zmiany trądzikowe i zapobiegać powstawaniu nowych dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii Lasera Diodowego i Nanotechnologii, gwarantujących przenikanie składników aktywnych zawartych w preparacie do głębokich warstw skóry. Cząsteczki o nanowielkości zamknięte w ochronnych nanosferach mogą przenikać przez mikropory skóry. Promieniowanie lasera uwalnia aktywne składniki umożliwiając im działanie w skórze właściwej.
Preparat przeciwtrądzikowy Anti Propionibacterium Acne-Photo NanoFormula to produkt leczniczy, mający w swym składzie substancje działające przeciwbakteryjnie, oczyszczająco i łagodząco na stany zapalne skóry. Zapewnia widoczne zmniejszenie zmian trądzikowych i reguluje pracę gruczołów łojowych. Zapewnia optymalne nawilżenie i przywraca świeżość skórze.
Przed zabiegiem zaleca się picie co najmniej 2 litrów wody dziennie. Należy unikać opalania skóry poddawanej zabiegowi na kilka dni wcześniej. Zabiegi można wykonywać jako pojedyncze sesje, jednakże w celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonywanie serii 4-6 zabiegów, w zależności od nasilenia zmian skóry trądzikowej. Częstotliwość wykonywania to 7-10 dni.
Więcej na temat Hialurofrax - laserowego liftingu:
!
!
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24