Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Laserowy zabieg nawilżająco-wypełniający z użyciem kwasu hialuronowego - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Laserowy zabieg nawilżająco-wypełniający z użyciem kwasu hialuronowego

Laserowy zabieg nawilżająco-wypełniający z użyciem kwasu hialuronowego
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Szanowni Państwo,

w naszym salonie pracujemy na urządzeniach najwyższej jakości. HIALUROFRAX to włoski patent w dziedzinie aplikacji kwasu hialuronowego w głąb skóry. Jest to pierwszy na świecie laser diodowy z systemem frakcyjnym, który pozwala na bezinwazyjną aplikację kwasu hialuronowego w głąb skóry, a także poprzez specjalnie opracowany system ultracienkich igieł na iniekcję. HialuroFrax™ jest laureatem 8 prestiżowych nagród w Polsce i na świecie. Zapewnia to bardzo precyzyjne zadziałanie na poszczególne zmarszczki i bruzdy oraz osiągnięcie spektakularnych i długotrwałych efektów zabiegu przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta.

Tylko w najlepszych salonach - HialuroFrax

Zabieg intensywnie nawilżająco-wypełniający XXI wieku

Uzyskane w nanotechnologii cząsteczki kwasu hialuronowego oraz precyzyjne zadziałanie FraxPenem gwarantują natychmiastowy i długotrwały efekt wypełnienia zmarszczek i bruzd, a także intensywnego nawilżenia wszystkich warstw skóry.

Laser diodowy o niepowtarzalnej konstrukcji opracowany przez zespół włoskich naukowców pozwala na wprowadzanie kwasu hialuronowego w głębokie warstwy skóry, ale też opiera się na działaniu biostymulującym, przez co pobudza komórki skóry do regeneracji, a fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. FraxPen to głowica wyposażona w system 12 ultracienkich igieł do precyzyjnego frakcjonowania najgłębszych bruzd i zmarszczek.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów