Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Różnice przed i po zabiegu wykonaniu zabiegu laserowego liftingu - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Różnice przed i po zabiegu wykonaniu zabiegu laserowego liftingu

Różnice przed i po zabiegu wykonaniu zabiegu laserowego liftingu
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Szanowni Państwo,

Hialurofrax gwarantuje uzyskanie intensywnego nawilżenia naskórka oraz głębszych warstw skóry. Po zabiegu skóra jest rozświetlona i pozbawiona uczucia suchości. Zastosowanie specjalnej głowicy wyposażonej w system igieł do iniekcji umożliwia bardzo precyzyjne zadziałanie na poszczególne bruzdy i zmarszczki. W związku z tym dochodzi do regeneracji skóry i redukcji zmarszczek. Zabieg laserowego liftingu z wykorzystaniem Hialurofrax umożliwia uzyskanie bardzo dobrze napiętej i wygładzonej skóry. W trakcie kolejnych etapów zabiegu skóra staje się promienna i odmłodzona.

Opis zabiegu laserowego liftingu

SOFT SYSTEM – wprowadzamy kwas hialuronowy tylko za pomocą lasera diodowego. Jest to metoda przeznaczona dla osób młodych, z bardzo delikatnymi załamaniami skórnymi najczęściej wywołanymi zaburzeniami gospodarki wodnej w skórze.

Pierwsza faza pracy lasera

Na tym etapie przygotowujemy skórę, pracujemy bez użycia preparatu. Twarz zostaje podzialona na 4 części. Każdą ćwiartkę masujemy głowicą przez 2 około minuty.

Druga faza pracy lasera

Kwas hialuronowy Hyaluron Photo-Thermo-Lift zostaje nałożony na skórę. Na tym etapie dzielimy twarz na 6 części, a następnie każdą z nich masujemy głowicą przez około 3 minuty.

Trzecia faza pracy lasera

Nakładamy kwas hialuronowy (Hyaluron Photo-Thermo-Lift) w miejsca gdzie występuje największy problem.

FRAX SYSTEM – połączenie zimnego lasera diodowego z iniekcją. Ta metoda przeznaczona jest dla osób, u których widoczne już są zmarszczki i bruzdy. Wykonując zabieg zapewniamy równomierne, głębokie nawilżenie całej twarzy a także precyzyjne spłycenie głębokich zmarszczek i bruzd.

Pierwsza faza pracy lasera

Przygotowanie skóry bez użycia preparatu, a następnie dzielimy twarz na 4 części. Każdą ćwiartkę masujemy głowicą przez około 2 minuty.

Druga faza pracy lasera

Nakładamy ampułkę kwasu hialuronowego Hyaluron Photo-Thermo-Lift. Dzielimy twarz na 6 części. Każdą z nich masujemy głowicą przez około 3 minuty.

Trzecia faza pracy lasera

Nakładamy kwas hialuronowy (Hyaluron Photo-Thermo-Lift) w miejsca gdzie występuje największy problem. Dzielimy twarz na 4 części. Każdą ćwiartkę masujemy głowicą przez 4 około minuty

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów