Google
 
Depilacja laserowa
Light Sheer Duet - Złoty standard depilacji - beautylaser.com.pl
- Złoty standard depilacji
Depilacja laserowa - beautylaser.com.pl
LIGHTSHEER® DUET™ - najnowszy laser depilacyjny na świecie
Tylko dzięki niemu trwała depilacja odbywa się w 3x krótszym czasie i z jeszcze lepszą jakością. LIGHTSHEER® DUET™ jest jedynym laserem posiadającym dwie głowice do depilacji. Pierwsza z głowic to LightSheer ET, o wymiarach 9x9 mm z systemem chłodzącym, która służy do skutecznej i precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała, jak również miejsc trudno dostępnych. Beauty Laser - głowica - beautylaser.com.pl Druga głowica LightSheer HS łączy w sobie bardzo dużą powierzchnię zabiegową 22x35 mm i podciśnienie Vacum. Pozwala to na szybką, bezbolesną i trwałą depilację prowadzoną na dużych powierzchniach ciała. Dzięki połączeniu dużej powierzchni i podciśnienia umożliwia to głębszą penetrację oraz absorbcję energii, a przy tym pozwala na bezpieczną depilację osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz z tendencją do pękających naczynek.
Depilacja przy użyciu LIGHTSHEER® DUET™ skraca czas zabiegu np. depilacja nóg nową głowicą zajmuje zaledwie 15 - 20 minut. To jeden z wielu atutów, którymi charakteryzuje się depilacja laserowa.
Zasada działania depilacji laserowej
Depilacja laserowa polega na podgrzaniu mieszka włosowego dzięki specjalnie skondensowanej wiązce światła, emitowanego przez laser. Wiązka ta jest dobrana w taki sposób, aby poprzez podgrzanie mieszka "zepsuć" zarodek włosa, nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek. W wyniku takiego działania sam mieszek zostaje uszkodzony i przestaje produkować włosy.
Poniżej prezentujemy Państwu film pokazujący zasadę działania lasera LIGHTSHEER® DUET™. Film jest przygotowany przez producenta, firmę LUMENIS®, dlatego też jest w języku angielskim.
Chcesz wiedzieć więcej na temat depilacji laserowej:
!
!
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24