Google
 
Depilacja laserowa - różnice między rodzajami depilacji
Light Sheer Duet - beautylaser.com.pl
Light Sheer Duet - Złoty standard depilacji - beautylaser.com.pl
Różnice między depilacją Francuską, Brazylijską i Hollywoodzką
Depilacja francuska - pozbycie się owłosienia po bokach wzgórka łonowego i uformowanie pozostałego w trójkąt lub prostokąt.
Depilacja francuska jest jedną z rodzaju depilacji okolic intymnych. Nie polega ona na całkowitej redukcji owłosienia, a jedynie na delikatnej korekcji okolic bikini wzdłuż linii bielizny, metoda ta pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu.
Depilacja brazylijska - pozostawienie wąskiego paska owłosienia na wzgórku łonowym.
Depilacja ta polega na redukcji owłosienia z okolic bikini oraz wzdłuż pachwin z zachowaniem odpowiedniej szerokości, gdyż celem tej depilacji jest pozostawienie wąskiego pasek lub inny dowolny kształt w zależności od życzenia klientki. Podczas zabiegu depilacji brazylijskiej wskazane jest wykonanie zabiegu depilacji okolic pomiędzy pośladkowych.
Depilacja hollywoodzka - polega na usunięciu wszystkich włosków z okolic intymnych.
Depilacja ta jest zbliżona do depilacji brazylijskiej z tą różnicą, że podczas depilacji hollywoodzkiej usuwa się wszelkie owłosienie okolic intymnych w celu zapewnienia jak największego komfortu i estetyki. Podczas zabiegu depilacji hollywoodzkiej wskazane jest wykonanie zabiegu depilacji okolic pomiędzy pośladkowych.
Najczęstsze przyczyny nadmiernego owłosienia
Nadmierne owłosienie może być nie tylko defektem urody ale również skutkiem poważniejszych schorzeń. Ciało każdej kobiety pokrywa delikatny meszek. Naturalne są nawet pojedyncze włoski w nietypowych miejscach np. wokół brodawek. Natomiast jeśli owłosienie pojawia się na twarzy czy plecach warto iść do lekarza by dowiedzieć się skąd się bierze i jak z nim walczyć.
Najczęstsze przyczyny nadmiernego owłosienia:
» zespół policystycznych jajników - oprócz nadmiernego owłosienia może objawić się łysieniem na głowie, brakiem miesiączki lub obniżeniem głosu,
» przerost kory nadnerczy - charakteryzuje się nadmiernym wydzielaniem hormonów nadnerczy, powoduje zaburzenia cyklu, łysienie skroniowe,
» nadmiar prolaktyny - poziom tego hormonu podnosi minimalny wysiłek, niektóre leki, ciąża i karmienie piersią, choroba ta powoduje zaburzenia cyklu lub problem zajściem w ciążę,
» otyłość - nadmiar owłosienia niestety dotyczy również kobiet otyłych, tkanka tłuszczowa zaburza gospodarkę hormonalną,
Niestety nadmierne owłosienie może być również skutkiem ubocznym terapii lekami np. padaczki czy w leczenie bezpłodności jak i przy nadciśnieniu.
Chcesz wiedzieć więcej na temat depilacji laserowej:
!
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24