Google
 
Maximus TriLipo - redukcja tkanki tłuszczowej
Maximus Trilipo Med - beautylaser.com.pl
Jeśli walczysz z miejscową otyłością i cellulitem Gabinet, w którym się znajdujesz należy do elitarnej grupy miejsc, które oferują zabiegi wykonywane urządzeniem MAXIMUS TriLipo™, jedynym które działa jednocześnie na skórę, tkankę tłuszczową i mięśnie. Zabieg połączony z odpowiednią dietą i wzmożoną aktywnością fizyczna dają spektakularne efekty. Już po jednej wizycie zauważysz ogromną różnicę, a dokumentacja fotograficzna potwierdzi efekt.
Maximus TriLipo - powrót do młodości
Beauty Laser - Maximus TriLipo Med - beautylaser.com.pl MAXIMUS TriLipo™ to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.
MAXIMUS TriLipo™ jest jedynym urządzeniem estetycznym na rynku, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii – trój polarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA).
Efektem takiego działania jest natychmiastowa i długotrwała poprawa napięcia skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, jak również modelowanie sylwetki lub owalu twarzy.
Działanie Maximusa TriLipo Med
REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU, POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY
MAXIMUS TriLipo™ - UWOLNIJ, USUŃ, WYMODELUJ - potrójna akcja redukcji tkanki tłuszczowej
1. UWOLNIJBeauty Laser - Maximus TriLipo Med - działanie - uwolnij - beautylaser.com.pl
Technologia TriLipo™, dla uzyskana potrójnej akcji redukcji tkanki tłuszczowej, działa jednocześnie na skórę właściwą, komórki tłuszczowe i mięśnie. Połączenie efektu TriLipo RFTriLipo DMA skutkuje jednoczesnym podgrzaniem skóry i tkanki tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyspiesza naturalny metabolizm tłuszczu.
2. USUŃBeauty Laser - Maximus TriLipo Med - działanie - beautylaser.com.pl
Usuwanie tłuszczu jest zwiększone dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczu. Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie ciśnienie wywołane przez głowicę, spycha w dół komórki tłuszczowe. Wywołany efekt "ściśnięcia" powoduje drenaż tłuszczu poprzez opatentowane mechanizm drenażu limfatycznego DMA. Połączenia działania technologii TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując detoksykację i dotlenienie tkanki.
3. WYMODELUJBeauty Laser - Maximus TriLipo Med - działanie - wymodeluj - beautylaser.com.pl
Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt napięcia. Jednocześnie podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen i powoduje długoterminowy efekt ujędrnienia skóry. Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 6 – 8 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.
 
Chcesz wiedzieć więcej na temat redukcji tkanki tłuszczowej:
!
!
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24