Google
 
Maximus TriLipo - lifting ciała, jędrna i gładka skóra to podstawa
Maximus Trilipo Med - beautylaser.com.pl
Maximus TriLipo - beautylaser.com.pl
TriLipo® MAXIMUS™ jest medycznym urządzeniem wykorzystującym technologię trójpolarnej fali radiowej Trilipo RF oraz metodę aktywacji mięśni Trilipo DMA. Urządzenie to zapewnia intensywność działania w czterech tkankach: skórze właściwej, naskórku, tkance tłuszczowej i mięśniowej.
Zabiegi wykorzystujące technologię fal radiowych podbiły gabinety medycyny estetycznej. Ich działanie polega - w uproszczeniu - na "podgrzewaniu" kolagenu w skórze - dochodzi do silnej stymulacji jego produkcji, co prowadzi w efekcie do ujędrnienia skóry na wybranym obszarze.
źródło: Viva - Piękno latem, nr. 3 czerwiec-sierpień str. 44
Dzięki zabiegowi możliwe jest przywrócenie jędrności skórze, zlikwidowanie miejscowej otyłości, wyrzeźbienie sylwetki. W gabinecie BeautyLaser dostępny jest szereg zabiegów, umożliwiających bezpieczne zredukowanie cellulitu, wymodelowanie sylwetki oraz redukcję zmarszczek. Są to zabiegi szybkie, bezbolesne, nie wymagają rekonwalescencji, a co najważniejsze – bezpieczne.
Zabiegi wykonuje się np. na brzuch czy wewnętrzną stronę ud. Pierwsze efekty są widoczne krótko po zabiegu, a na pełne trzeba poczekać kilka miesięcy (aż cały kolagen się przebuduje). Energię fal radiowych wykorzystują takie urządzenia jak Pelleve, Maximus Thermalipo czy Thermage.
źródło: Viva - Piękno latem, nr. 3 czerwiec-sierpień str. 44
Chcesz wiedzieć więcej na temat redukcji tkanki tłuszczowej:
!
!
!
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24