Google
 
Maximus TriLipo - modelowanie owalu twarzy
Maximus Trilipo Med - beautylaser.com.pl
Maximus TriLipo - beautylaser.com.pl
MAXIMUS TriLipo™ to kolejna innowacja wprowadzona przez medycynę estetyczną. To nowa kategoria zabiegów lunchowych – krótkich, bezinwazyjnych, bezbolesnych, nie wymagających rekonwalescencji, a w dodatku przynoszących natychmiastowe efekty już po pierwszym zabiegu.
Z wiekiem owal twarzy zaczyna się zmieniać, kształt policzków staje się coraz mniej wyraźny. Głowica dopasowana rozmiarem do pracy na twarzy. Wykorzystuje ona dwie technologie – falę radiową i dynamiczną aktywację mięśni. Pracuje się nią na linii pod policzkami.
Efektem tych zabiegów jest poprawa owalu twarzy, zagęszczenie skóry, redukcja zmarszczek oraz wyraźne podkreślenie kości policzkowych co w rezultacie daje efekt bezinwazyjnego liftingu twarzy już po pierwszym zabiegu. Widoczna też będzie redukcja bruzd wargowo nosowych.
Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 4-6 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia. Już po jednej wizycie zauważysz ogromną różnicę a dokumentacja fotograficzna potwierdzi efekt.
Chcesz wiedzieć więcej na temat redukcji tkanki tłuszczowej:
!
!
!
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24