Google
 
Maximus TriLipo - nieinwazyjny i natychmiastowy sposób na szczupłą sylwetkę
Maximus Trilipo Med - beautylaser.com.pl
Maximus TriLipo - beautylaser.com.pl
Chcesz mieć wpływ na to jak wyglądasz? Spróbuj najnowszej metody, która pozwoli Ci bez problemów pozbyć się tkanki tłuszczowej i wymodelować sylwetkę. Zabiegi połączone z odpowiednia dietą i wzmożoną aktywnością fizyczna dają spektakularne efekty.
TriLipo® MAXIMUS™ to najbardziej optymalny nieinwazyjny sposób na natychmiastową poprawę jędrności skóry i kształtu Twojej sylwetki.
TriLipo RF działa również na komórki tłuszczowe. Rozgrzewając je upłynnia ich zawartość , która następnie wydostaje się na zewnątrz komórki. W tej samej głowicy uruchamiana jest jednocześnie opatentowana technologia dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). Funkcja ta powoduje drenaż limfatyczny, pomagający opróżnić upłynnioną zawartość komórek tłuszczowych. Wspomaga krążenie oraz dotlenia komórki. Efektem współpracy tych dwóch technologii jest utrata centymetrów o obwodzie, redukcja cellulitu oraz modelowanie sylwetki. Zabieg połączony z odpowiednią dietą i wzmożoną aktywnością fizyczna dają spektakularne efekty.
Atrakcyjna i szczupła sylwetka to marzenie większości kobiet. Nie każda z pań została obdarowana jędrnym i smukłym ciałem, co nie oznacza, że nie mogą takiego mieć. Modelowanie sylwetki to jeden z zabiegów wykonywanych w "BeautyLaser" cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem.
Już po jednej wizycie zauważysz ogromną różnicę a dokumentacja fotograficzna potwierdzi efekt.
Chcesz wiedzieć więcej na temat redukcji tkanki tłuszczowej:
!
!
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24