Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Mezoterapia mikroigłowa - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa jest to innowacyjna technologia do frakcjonowania skóry i wprowadzania aktywnych składników dobranych do potrzeb klienta. Zabieg polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu oraz elastyny przy mechanicznej stymulacji.

Podczas zabiegu wykonywane są mikro nakłucia (12 mikroigieł) i to one odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka. Dzięki jednorazowym igłom zabieg jest całkowicie sterylny i bezpieczny, ze względu na kontrolę długości igły oraz prędkości. Podczas zabiegu dochodzi do natychmiastowego i optymalnego transportu składników aktywnych, dzięki czemu efekty są natychmiastowe.

Wskazaniami do mezoterapii mikroigłowej są:

Jakie są efekty?

Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa stanu skóry. Zwiększa się jej elastyczność i wzmacnia struktura. Zmarszczki są zredukowane, a płytkie blizny ulegają spłyceniu. W zależności od ilości wykonanych zabiegów efekt jest bardziej widoczny. Po każdym zabiegu następuje regeneracja kolagenu. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii zabiegów 3-6. Zabiegi w odstępach 2-3 tygodniowych lub jako pojedynczy zabieg.

Mezoterapia mikroigłowa poprawia owal twarzy i spowalnia procesy starzenia stymulując fibroblasty do produkcji nowych włókien podporowych skóry – kolagenu i elastyny.

Wskazania do wykonania zabiegu mezoterapii mikroigłowej:

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu mezoterapii mikroigłowej:

Zalecenia ogólne po zabiegach kuracji mikroigłowej:

Po zabiegu skóra może być:

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów