Google
 
Najczęściej zadawane pytania
Light Sheer Duet - beautylaser.com.pl
Lasery diodowe - który wybrać?
Na rynku pojawiło się dużo kosmetycznych laserów diodowych o niskiej skuteczności. Przed wyborem lasera przede wszystkim sprawdź jego nazwę oraz producenta by móc dokonać porównania ze znanymi na rynku laserami diodowymi. Dowiedz się czy posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA oraz certyfikaty instytucji europejskiej, w tym ISO 9001.
Jaki laser wybrać?
Na rynku funkcjonują różne typy laserów, np. diodowe, aleksandrytowe, neodymowo-yagowe, rubinowe i frakcyjne. Różnią się przede wszystkim długością fali światła, które emitują. Jeżeli chodzi o walory użytkowe, to NAJSKUTECZNIEJSZE DO EPILACJI SĄ LASERY DIODOWE. Uwaga! IPL nie jest laserem, to tzw. źródło światła pulsacyjnego. Urządzenia tego typu nie sprawdzają się w epilacji (wyjątkiem są wysokiej jakości aparaty medyczne). BYWA, ŻE WŁOSKI NAŚWIETLANE IPL UODPARNIAJĄ SIĘ wręcz na działanie lasera I TRUDNIEJ JE USUNĄĆ.
Źródło: "AVANTI nr 11(116)", str. 125, Justyna Ślusarczyk
Jak będę wyglądać bezpośrednio po zabiegu?
LIGHTSHEER® DUET™ - depilacja laserowa
Bezpośrednio po zabiegu na skórze obecny jest rumień, który najczęściej ustępuje w 2-3 godziny po zabiegu. Dodatkowo w miejscach ujść włosów do skóry pojawia się drobny obrzęk około-mieszkowy. Jest to pożądana reakcja skóry, świadcząca o prawidłowym wykonaniu zabiegu. Zabiegi depilacji laserowej nie wyłączają z życia codziennego. Zaraz po zabiegu można powrócić do pracy, szkoły, itd.
Czy można wykonać makijaż?
LIGHTSHEER® DUET™ - depilacja laserowa
Bezpośrednio po zabiegu lepiej zrezygnować z wykonywania makijażu, aby nie podrażniać naskórka. Nie ma natomiast przeciwwskazań, aby umalować się następnego dnia, kiedy zejdzie zaczerwienienie.
Co dzieje się z włosami po zabiegu?
LIGHTSHEER® DUET™ - depilacja laserowa
Uszkodzone w czasie zabiegu włosy nadal pozostają w skórze i przesuwają się w kierunku jej powierzchni, co może dawać wrażenie, że włosy wciąż rosną. W tym okresie, jeśli martwe włosy są szczególnie uciążliwe (są szorstkie i sztywne), można je ogolić. Niemniej wypadają one ze skóry po ok. 10 dniach. Skóra robi się gładka i taka pozostaje do momentu aż kolejne włosy przejdą z fazy spoczynku w fazę wzrostu. Ponieważ fazy spoczynku są różne dla włosów zlokalizowanych w różnych okolicach ciała, różne są też odstępy między zabiegami. W przypadku twarzy odrost pojawia się średnio 4-6 tygodni od poprzedniego zabiegu, w obrębie tułowia po ok. 6-8 tygodniach, na kończynach nawet do 3 miesięcy. Przeczytaj również o cyklu wzrostu włosa.
Jak długo trwa zabieg?
LIGHTSHEER® DUET™ - depilacja laserowa
Czas trwania zabiegu zależy od wielkości depilowanej powierzchni oraz stopnia owłosienia pacjenta. Zabiegi na nogach bądź plecach będą bardziej pracochłonne, natomiast te na twarzy mogą zając kilka minut. Dzięki LIGHTSHEER® DUET™ depilacje wykonamy w krótszym czasie dzięki dodatkowej głowicy .
Ile zabiegów powinno się wykonać, aby pozbyć się owłosienia na zawsze?
LIGHTSHEER® DUET™ - depilacja laserowa
Aby pozbyć się niechcianego owłosienia należy wykonać minimum 3 zabiegi. Ostateczna liczba zabiegów jest zależna od oczekiwań pacjenta oraz od skłonności do występowania nadmiernego owłosienia szczególnie u osób z zaburzeniami endokrynologicznymi. Zabieg powtórzony czterokrotnie pozwala na znaczną redukcję ilości włosków, ich osłabienie i spowolnienie wzrostu a często wyeliminowanie ich całkowite. Konieczność powtarzania zabiegów wiąże się z cyklem wzrostu włosa. Nie wszystkie włosy rosną równocześnie, rozróżniamy trzy fazy wzrostu włosa anagen, katagen, telogen. Chcesz wiedzieć więcej » cyklu wzrostu włosa.
Celem depilacji jest naświetlenie i przez to usunięcie tych włosów, które są w fazie aktywnego wzrostu czyli w fazie zwanej anagen. Włosy będące w kolejnych fazach wzrostu nie zaabsorbują dostatecznej dawki promieniowania lasera i zachowają zdolność regeneracji i dalszego wzrostu. Dlatego konieczne jest kilka zabiegów, aby zaaplikować światło lasera na włosa we właściwej fazie.
Czy każdy może się poddać zabiegowi depilacji laserowej?
LIGHTSHEER® DUET™ - depilacja laserowa
Wszystko zależy od koloru włosa i skóry. Włosy, które nie są podatne na depilację laserową to bardzo jasny blond, siwy i rudy. Decyduje o tym melanina, najważniejszy atrybut w depilacji laserowej. Im mniej melaniny we włosie (czyli im włos jaśniejszy) tym trudniejszy do depilacji. Im więcej melaniny w skórze (czyli im skóra ciemniejsza) tym depilacja trudniejsza, bo można ciemną skórę odbarwić dlatego też musimy zmniejszyć moc lasera. Stąd właśnie bardzo ważne, aby przez cały okres depilacji w ogóle nie opalać się. Klienci z ciemną skórą mogą być jednak bez obaw depilowani, należy odpowiednio dobrać energię i długość fali do zabiegu. Zapoznaj się z przeciwwskazaniami oraz wytycznymi dotyczącymi zabiegu depilacji laserowej.
W jakim odstępie czasowym powinnam się zgłosić na kolejny zabieg?
LIGHTSHEER® DUET™ - depilacja laserowa
Kosmetolog wykonując pierwszy zabieg umawia się na konkretną datą kolejnego zabiegu, biorąc pod uwagę osobiste predyspozycje i uwarunkowania pacjenta. Data kolejnego zabiegu jest również ściśle powiązana z fazami wzrostu włosa, w związku z tym kolejny zabieg należy wykonać średnio w odstępie 4-8 tygodni, w zależności od depilowanej części ciała.
Czy po zabiegu mogą wystąpić komplikacje?
LIGHTSHEER® DUET™ - depilacja laserowa
Aby zapobiec jakimkolwiek komplikacjom, należy poddać się konsultacji, podczas wywiadu należy szczerze odpowiedzieć na wszystkie zawarte w ankiecie pytania. Najczęściej po zabiegu zwykle występuje niewielkie zaczerwienienie skóry, które szybko mija. Kosmetolog zaleci odpowiednie preparaty, maści łagodzące do stosowania po zabiegu.
Czy depilacja laserowa jest bolesnym zabiegiem?
LIGHTSHEER® DUET™ - depilacja laserowa
Stopień odczuwania bólu podczas zabiegu jest uzależniony od progu indywidualnej wrażliwości na ból, który różni się u każdego człowieka. W naszym salonie oferujemy Państwu zabieg depilacji laserowej najnowszym sprzętem LIGHTSHEER® DUET™, który posiada 2 głowice które znacznie niwelują ból a wręcz działają bezboleśnie. W przypadku jednak wysokiej wrażliwości na ból zalecamy zastosowanie 2 godziny przed zabiegiem, maści znieczulającej Emla 5%. Należy również pamiętać, że miejsca, gdzie skóra jest bardziej opalona, będą podczas depilacji bardziej wrażliwe na ból.
Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?
LIGHTSHEER® DUET™ - depilacja laserowa
Depilacja tą metodą jest bezinwazyjna, stosuje się ją od 15 lat w krajach Europy Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. Nie zanotowano żadnych niebezpiecznych efektów ubocznych depilacji laserowej. Aby zabieg był jeszcze bardziej bezpieczny i aby zapewnić komfort psychiczny Pacjentów, w Beauty Laser przed pierwszym zabiegiem zapraszamy na bezpłatną wizytę konsultacyjną na której wykonujemy wywiad medyczny oraz przeprowadzamy próbę laserową. Po 24 h wykonujemy właściwy zabieg.
Sprawdź jakie znajdziemy złoto w 24K Soin D'OR
Selvert Thermal - zabieg z 24 karatowym złotem
Ten cenny metal znajduje się w kosmetykach 24K Soin d’Or w formie mikrocząstek czystego 24-karatowego złota, które działają na skórę jak "enzymy", sprawiając, że wyżej wspomniane działania stają się skuteczne.
Jakie inne właściwości zaoferuje złoto naszej skórze?
Selvert Thermal - zabieg z 24 karatowym złotem
Złoto samo w sobie zawiera szereg korzyści i działań. Wśród nich znajdują się:
» stymulacja reprodukcji i regeneracji komórek, wspomagająca procesy leczenia, migracji i metabolizmu komórek
» stymulacja syntezy kolagenu i elastyny, zapewniająca natychmiastowy efekt napięcia i intensywne nawadniania od skóry właściwej
» ochrona przed agresjami środowiskowymi, zwiększanie obronności skóry i przyczynianie się do jej odporności ponieważ – dzięki strukturze molekularnej tego drogocennego metalu – złoto pomaga  zwalczać starzenie się komórek, odżywiając skórę i tworząc ochronną tarczę, która nasila obronność naskórka, chroniąc go przed działaniem czasu, agresjami zewnętrznymi i fałszywymi alergenami
» działanie przeciwzapalne i hypo-alergiczne
» aktywizowanie mikro-krążenia krwi, dające skórze  żywotność i promienność
Jakie cele ma zabieg z 24 k złotem
Selvert Thermal - zabieg z 24 karatowym złotem
Wskazania: dla skóry dojrzałej z zauważalnymi oznakami starzenia się
» stymulacja zdolności komórek do przeciwstawiania się wolnym rodnikom poprzez ochronę skóry
» regeneracja tkanki od najgłębszych do najbardziej powierzchniowych warstw
» przywrócenie witalności, promienności, bogactwa i młodości  zniszczonej skórze
» natychmiastowe działanie napinające
» wzmocnienie wszystkich składników aktywnych znajdujących się w pozostałych produktach
Dodatkowe informacje:
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24