Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Peeling depigmentujący - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Peeling depigmentujący

Peeling depigmentujący
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Szanowni Państwo,

peeling depigmentujący to mieszanka kwasu mlekowego 20%, migdałowego 20% jak również kwasu glikolowego 20%. Działanie tego produktu polega na usuwaniu górnych warstw naskórka, składających się z zapigmentowanych już komórek. Proces ten powoduje rozjaśnienie i odnowę skóry.

Kwas mlekowy - kwas o charakterze atoksycznym naturalnie występujący w ludzkim organizmie, posiada działania silnie nawilżające oraz rewitalizujące.

Kwas migdałowy - kwas posiadający właściwości oczyszczające, a przede wszystkim bakteriobójcze o charakterze wspomagającym odbudowę. Kwas ten nie wpływa drażniąco na skórę właściwą, dlatego może być stosowany również na cerę wrażliwą.

Kwas glikolowy - kwas rozpuszczalny w wodzie, wpływający na głębsze warstwy skóry, wspomaga działanie kwasu mlekowego i migdałowego, jego głównym działaniem jest poprawa sprężystości skóry.

Wskazania do zastosowania preparatu: posiada silne działanie depigmentujące poprzez hamowanie syntezy melaniny (pigmentu występującego w skórze, a przede wszystkim jej najbardziej zewnętrznym nabłonku) i usuwanie górnych warstw naskórka.

Najlepsze i najtrwalsze efekty działania preparatu uzyskuje się po serii co najmniej sześciu zabiegów wykonywanych raz na dwa tygodnie.

Przeciwwskazania do zabiegu

Pielęgnacja w domowych warunkach

Zestaw do regeneracji skóry po peelingu. Preparaty wspomagające zabieg peelingu (do zastosowania codziennego):

Żel oczyszczający po peelingu - CLEANSING GEL POST PEELING

Opis: Niezwykle skuteczne, naturalne mydło zmywające, które nie powodu je żadnych podrażnień.

Opakowanie: Tuba 50g.

Krem nawilżający po peelingu - SOS MOISTURISING CREAM POST PEELING

Opis: Zawiera dużo skwalenu, NMF i fluorowanego polimeru, który działa jak druga skóra. Całkowicie chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, ale pozwala jej oddychać. Izolacja ta umożliwia szybkie zregenerowanie skóry.

Opakowanie: Tuba 20g.

Krem regenerujący po peelingu - SOS REGENERATING CREAM POST PEELING

Opis: Odżywczy, z dużą zawartością witaminy C i Pro Renew Complex CLR® - innowacyjnego kompleksu probiotyków, który stymuluje syntezę kluczowych komponentów odnowy komórkowej skóry.

Opakowanie: Tuba 20g.

Krem przeciwsłoneczny SPF 50 + po peelingu - SUN CREAM SPF50+ POST PEELING

Opis: Krem z ekranem przeciwsłonecznym SPF50+, zawierający filtry przeciwsłoneczne najnowszej generacji, które dają wysoki faktor ochronny przy mniejszej o ponad połowę koncentracji filtrów. Możliwość reakcji skórnej została mocno zredukowana.

Opakowanie: Tuba 20g.

Przy zakupie 5 zabiegów zostaw otrzymają Państwo GRATIS.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów