Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Peeling na trądzik - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Peeling na trądzik

Peeling na trądzik
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Szanowni Państwo,

przedstawiomy połączenie kwasu salicylowego 15% i kwasu migdałowego 15%, które mają właściwości normalizowania ilości tłuszczu w mieszkach łojowych i neutralizowania Propinebacterium acnes, odpowiedzialnych za infekcję trądzikową. Stosowanie na skórach podatnych na trądzik.

Kwas salicylowy

Kwas o charakterze bakterio- oraz grzybobójczym stosowany w leczeniu wyprysków oraz stanów zapalnych powstałych na skórze. Posiada właściwości silnie oczyszczające. Kwas jest kluczowym elementem przywracającym naturalną gładkość cery, rozjaśniając ją. Jest to aktywny składnik o wyjątkowym działaniu złuszczającym - doskonały do usuwania zanieczyszczeń z porów - o właściwościach przeciwzmarszczkowych i przeciwtrądzikowych.

Kwas migdałowy

Kwas posiadający właściwości oczyszczające, a przede wszystkim bakteriobójcze o charakterze wspomagającym odbudowę. Kwas ten nie wpływa drażniąco na skórę właściwą dlatego może być stosowany również na cerę wrażliwą.

Wskazania do zastosowania preparatu

Najlepsze i najtrwalsze efekty działania preparatu uzyskuje się po serii co najmniej sześciu zabiegów wykonywanych raz na dwa tygodnie.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów