Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Maximus TriLipo - redukcja tkanki tłuszczowej - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Maximus TriLipo - redukcja tkanki tłuszczowej

Maximus TriLipo - redukcja tkanki tłuszczowej
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Szanowni Państwo,

jeżeli walczycie z miejscową otyłością i cellulitem zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu. Nasz wykwalifikowany personel pomoże Państwu w podjęci decyzji odnośnie zabigu reducji tkanki tłuszczowej. W gabinecie oferujemy zabiegi wykonywane urządzeniem MAXIMUS TriLipo™, jedynym które działa jednocześnie na skórę, tkankę tłuszczową i mięśnie. Zabiegi przeprowadzone z wykorzystaniem wspomnianego urządzenia połączony z odpowiednią dietą i wzmożoną aktywnością fizyczna dają spektakularne efekty, już po jednej wizycie zauważycie Państwo ogromną różnicę, a dokumentacja fotograficzna potwierdzi efekt.

Powrót do młodości dzięki Beauty Laser i Maximus TriLipo

MAXIMUS TriLipo™ to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

MAXIMUS TriLipo™ jest jedynym urządzeniem estetycznym na rynku, które działa jednocześnie na warstwę skóry właściwej, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii – trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA).

Efektem takiego działania jest natychmiastowa i długotrwała poprawa napięcia skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, jak również modelowanie sylwetki lub owalu twarzy.

Działanie Maximusa TriLipo Med

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU, POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY MAXIMUS TriLipo™
UWOLNIJ, USUŃ, WYMODELUJ - potrójna akcja redukcji tkanki tłuszczowej

1. UWOLNIJ

Technologia TriLipo™, dla uzyskana potrójnej akcji redukcji tkanki tłuszczowej, działa jednocześnie na skórę właściwą, komórki tłuszczowe i mięśnie. Połączenie efektu TriLipo RF i TriLipo DMA skutkuje jednoczesnym podgrzaniem skóry i tkanki tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyspiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

2. USUŃ

Usuwanie tłuszczu jest zwiększone dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczu. Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie ciśnienie wywołane przez głowicę, spycha w dół komórki tłuszczowe. Wywołany efekt "ściśnięcia" powoduje drenaż tłuszczu poprzez opatentowane mechanizm drenażu limfatycznego DMA. Połączenia działania technologii TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując detoksykację i dotlenienie tkanki.

3. WYMODELUJ

Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt napięcia. Jednocześnie podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen i powoduje długoterminowy efekt ujędrnienia skóry. Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 6 – 8 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów