Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Linia regenerująca z wyciągiem z białka ślimaka - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Linia regenerująca z wyciągiem z białka ślimaka

Linia regenerująca z wyciągiem z białka ślimaka
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Szanowni Państwo,

z upływem czasu skóra traci zdolność samoregeneracji. Kiedy proces dekohezji oraz złuszczanie w warstwie rogowej nie przebiegają poprawnie, skóra nabiera wyglądu szarej, zmęczonej i bladej.

Regeneracja absolutna

Selvert Thermal dostarcza rozwiązanie dla najbardziej wymagających i dojrzałych rodzajów skóry, którym jest Ligne Regeneration Absolue. Jest to kombinacja zaawansowanych składników aktywnych (ProRenew Complex oraz wyciąg z białka ślimaka), która pobudza w skórze naturalną samoregenerację, zwiększając ją o 20% w ciągu zaledwie 4 dni.

Zabieg przywraca skórze różaną barwę, zdrowy młodzieńczy wygląd, poprawia jej teksturę oraz zwiększa ochronę. Działa na komórki skóry, przywracając im energię oraz aktywizując je.

Preparat zwiększa syntezę podstawowego białka, poprawia strukturę włókien kolagenu i elastyny, które stają się zdecydowanie mocniejsze.

Wskazania do zastosowania preparatu

Najlepsze i najtrwalsze efekty uzyskuje się po serii co najmniej 5 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów