Google
 
Selvert Thermal - eliksir piękna i młodości
Selvert Thermal - Złoty zabieg - beautylaser.com.pl
Wszystko czego pragniesz dla swojej skóry – odżywienie, promienność, jędrność, wigor – możesz teraz mieć dzięki pielęgnacji z 24 karatowym złotem, elegancja i kunszt wprowadzone do kosmetyków. Uważana za eliksir piękna i młodości, z takimi wyjątkowymi składnikami jak złoto, diamenty i perły.
Złota Pielęgnacja oferuje skórze intensywną i globalną terapię anty-starzeniową. Kosmetyczne cząstki złota dla twarzy i ciała potrafią uczynić skórę bardziej promienną, napiętą, młodą i witalną... skórę ze złota.
Luksusowy, przeciwstarzeniowy zabieg z 24 karatowym złotem
Selvert Thermal - eliksir piękna i młodości - beautylaser.com.pl Zabieg pobudza reprodukcję i regenerację komórek, wspomaga procesy ich leczenia, migracji i metabolizmu. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, natychmiast napina i intensywnie nawadnia. Chroni przed agresjami środowiskowymi, zwiększa obronność i odporność skóry. Dzięki strukturze molekularnej złota pomaga zwalczać starzenie się komórek, odżywia skórę i tworzy tarczę ochronną przed działaniem czasu i fałszywymi alergenami. Skutecznie redukuje głębokość zmarszczek w ciągu zaledwie 28 dni, szczególnie na czole oraz w okolicach oczu i ust. Aktywizując mikrokrążenie krwi, daje skórze witalność i promienność. Naturalnie złuszcza, ujędrnia i zmiękcza. Przeciw-rodnikowy, przeciwzapalny, antyalergiczny. Chroni integralność DNA komórek.
Zanikanie gruczołów łojowych i potowych pozbawia ją ochrony. Słabnąca regeneracja komórek redukuje gęstość trzech warstwy skóry, a zmniejszenie estrogenów (menopauza) dalej przyspiesza starzenie się skóry. Dodatkowo skórę pozbawiają życia, niszczą i powoli osłabiają promieniowanie słoneczne, tytoń i alkohol, niewłaściwa dieta i wiele innych
Selvert Thermal stworzył 24k Soin D'OR - pełny, luksusowy zabieg do twarzy, dla przywrócenia skórze życia, napięcia, świetlistości i promienności, by mogła odzyskać młodość.
Najlepsze i najtrwalsze efekty uzyskuje się po serii co najmniej 4 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.
Szlachetny kruszec w kosmetyce - złoty zabieg D'OR Treatment
Złoto zawsze było uważane przez wyższe sfery za drogocenny metal - symbol bogactwa, siły i dobrego samopoczucia. Dzisiaj Selvert Thermal wprowadza złoto do kosmetyki po to, by stało się dostępne dla wszystkich, którzy pragną poprawić stan swojej skóry w spektakularny sposób, nadając jej dobre samopoczucie i wieczną młodość.
Dawno temu lekarze na dworze cesarskim w Chinach używali arkuszy ze złota, pokruszonych i rozsypanych po ciele, w celu ochrony ciała przed agresjami zewnętrznymi, a jednocześnie dla odżywienia i witalizacji krwi. Dzięki cesarskiej medycynie oraz niezliczonym badaniom technologicznym na polu kosmetyki profesjonalnej wykazano, że czyste złoto to wspaniały, szlachetny, łagodny i drogocenny metal, który daje ciału ogrom luksusowych właściwości, zarówno terapeutycznych jak i kosmetycznych. Selvert Thermal wybiera złoto jako zasadniczy składnik 24k Soin D'OR z szeregu powodów. Pierwszym i najważniejszym z nich jest to, że złoto stymuluje witalną energię, wspomaga przedłużanie życia komórkowego skóry i wzmacnia działanie towarzyszących mu nowych składników aktywnych.
Skład preparatu:
» 24-karatowe złoto
» proszek diamentowy
» wyciąg z pereł
» peptyd 8
» resveratol
» kwas hialuronowy
» kwas laktobionowy
» wyciąg ze Spilanthes Acmella, jojoby i nagietka
» tlenek cynku
» fukożel
Jakie składniki aktywne wchodzą w skład zabiegu
» Woda termalna: uspokaja i odświeża
» Złoto: iluminuje, natychmiast napina, aktywizuje
» Proszek perłowy: ujędrnia, regeneruje, zmiękcza
» Proszek diamentowy: naturalnie złuszcza
» Wyciąg z Spilanthes Acmella: nadaje kształt, ujędrnia, przeciwdziała starzeniu
» Olej z nasion jojoby: nawadnia, chroni, zmiękcza
» Wyciąg z nagietka: uspokaja, działa przeciwzapalnie, zmiękcza, regeneruje, działa antyseptycznie
» Kwas laktobionowy: odnawia komórki, działa przeciwzapalnie, nawadnia, depigmentuje
» Peptyd-8: działa przeciwzmarszczkowo, relaksuje
Selvert Thermal - Domowa pielęgnacja - poznaj szczegóły.
Chcesz wiedzieć więcej na temat zabiegu z 24 karatowym złotem:
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
@
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24