Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

RESISTEM VENIN DE SERPENT - Technologia komórek macierzystych - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

RESISTEM VENIN DE SERPENT - Technologia komórek macierzystych

RESISTEM VENIN DE SERPENT - Technologia komórek macierzystych
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Siła jadu węża z technologią komórek macierzystych RESISTEM VENIN DE SERPENT

Szanowni Państwo,
z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz salon wzbogacił swój wachlarz zabiegów o kolejny innowacyjny, nieinwazyjny zabieg z zakresu kosmetologii estetycznej.

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym potrzebą dbania o skórę, głównie twarzy, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji z naszym wykwalifikowanym personelem, który podczas rozmowy zaproponuje Państwu odpowiednią kurację dla zapewnienia skórze blasku i witalności.

Jedną z propozycji naszego salonu jest RESISTEM VENIN DE SERPENT - produkt najwyższej jakości stosowany podczas "rytuału piękna" z zastosowaniem peptydu JADU WĘŻA – tak, jadu węża. W połączeniu z komórkami macierzystymi oraz opatentowanymi składnikami aktywnymi tworzy innowacyjny zabieg o błyskawicznym oddziaływaniu w procesie liftingu skóry właściwej. Technologia komórek macierzystych RESISTEM działa ochronnie na skórę i pobudza ją do autoregeneracji, dzięki czemu skóra staje się jędrna i pełna blasku – zachowuje swoją młodość. Piękny wygląd każdego dnia!!!

Wieloletnie badania poskutkowały w stworzeniu nowatorskiego "muśnięcia blaskiem" o działaniu przeciwzmarszczkowym i przeciwstarzeniowym, który ma za zadanie zahamować biologiczny i mechaniczny proces degradacji skóry, głównie poprzez ograniczenie skurczów mięśni, a także zapewnić lifting i poprawić owal twarzy. Proponowany przez nasz salon „rytuał piękna” z zastosowaniem składników aktywnych RESISTEM VENIN DE SERPENT działa na kilku płaszczyznach i poziomach skóry, pomaga również w detoksykacji, przedłuża żywotność komórek właściwych oraz przyczynia się do regeneracji tkanek, dzięki czemu skóra nabiera wigoru i witalności oraz staje się jędrna.

To prosty, przyjemny i wyjątkowo skuteczny sposób na świetny wygląd każdego dnia i to wszystko dzięki wykorzystaniu "Jadu węża".

Można pokusić się o tezę, iż proponowany zabieg jest alternatywą dla zabiegów z wykorzystaniem botoksu, który jak powszechnie wiadomo skutecznie poprawia wygląd skóry. Innowacyjny zabieg o natychmiastowym działaniu, idealny dla osób chcących uzyskać lifting twarzy bez użycia skalpela.

Wskazania do zabiegu z zastosowaniem "jadu węża"

Efekty zabiegu z wykorzystaniem "jadu węża"

Składniki aktywne preparatów

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów