Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

SMOCZA KREW DRAGON'ECL LIGHT+ rytuał przeciwzmarszczkowy, antyoksydacyjny, rozjaśniający i wybielający - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

SMOCZA KREW DRAGON'ECL LIGHT+ rytuał przeciwzmarszczkowy, antyoksydacyjny, rozjaśniający i wybielający

SMOCZA KREW DRAGON'ECL LIGHT+ rytuał przeciwzmarszczkowy, antyoksydacyjny, rozjaśniający i wybielający
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Smocza krew - rytuał przeciwzmarszczkowy, antyoksydacyjny, rozjaśniający i wybielający

Nasz salon stara się nieustannie wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom związanym z poprawą jakości skóry. Dzięki naszemu certyfikowanemu personelowi oraz preparatom najwyższej jakości zapewniamy Państwu skuteczną terapię oczyszczającą, a co za tym idzie redukujemy wolne rodniki wpływające negatywnie na jakość skóry. W życiu codziennym spotykamy się z szerokim wachlarzem cząsteczek, które atakują i działają niszcząco na naszą skórę właściwą m.in. pył, kurz, zanieczyszczone powietrze oraz dym papierosowy – powiedzmy w końcu zdecydowanie STOP. Jakość skóry możemy odbudować i sprawić, że będzie promienna i pełna życia, dając nam nową młodość i dobre samopoczucie.

Wykorzystując to co natura daje nam od wieków oraz korzystając z doświadczenia i wiedzy plemion Majów i Matysów nasz salon oferuje Państwu "rytuał wiecznej młodości". Zabieg DRAGON'ECL Light +, dzięki któremu skóra staje się promienna, rozjaśniona i pełna życia, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi, pozwala maksymalnie zredukować działanie wolnych rodników, które przyczyniają się do powstawania zmarszczek, wysuszania skóry oraz jej dekohezji.

Oferujemy Państwo zabieg z grupy anti-ageing nazywany potocznie "Smocza krew". Podstawą preparatu wchodzącego w skład produktów DRAGON'ECL Light + jest sok żywiczny wywodzący się z drzewa CROTON LECHLERI. Żywica ta posiada silne właściwości regeneracyjne skóry właściwej, zmniejsza ból oraz wpływa korzystnie na gojenie ran i obrzęków około skórnych. Wieloletnie badania tego naturalnego składnika przyczyniły się do stworzenia linii DRAGON'ECL Light +.

Zabieg, który pragniemy Państwu zaoferować przyczynia się do silnego wybielania widocznych plam na skórze oraz zatrzymuje fotostarzenie naskórka i skóry właściwej. Odżywczy rytuał przeznaczony do aplikowania na skórę twarzy, szyi i dekoltu odżywia ją nadając jej właściwy i zdrowy koloryt. Rewelacyjna propozycja dla osób posiadających przebarwienia na skórze, chcących uzyskać zrewitalizowaną, zregenerowaną oraz odmłodzoną pełną jędrności skórę.

W sześciu prostych korkach nasz personel zapewni Państwu lepszą jakość skóry, dzięki czemu poprawi się również Państwa samopoczucie. Począwszy od demakijażu, poprzez złuszczanie naskórka z zastosowaniem peelingu, przechodzimy do rytuał z wykorzystaniem odpowiednich serum i masek. Cały zabieg kończy się delikatnym masażem z zastosowaniem odpowiednich preparatów redukujących występowanie zmarszczek oraz pozytywnie wpływających rozjaśnienie skóry.

Wskazania do zabiegów:

Efekty zabiegów:

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów