Google
 
Vitaspheres - witamina młodości
Vitaspheres C - beautylaser.com.pl
Odmładzający zabieg witaminowy z witasferami dla każdego rodzaju skóry
Vitaspheres C - beautylaser.com.pl Witamina C stanowi jeden z najbardziej skutecznych składników odmładzających, neutralizujących i minimalizujących działanie wolnych rodników - Vitaspheres-C.
Prawdziwa "bomba" witaminy C w rożnych jej formach: kwasu L-askorbinowego i fosforanu magnezowo-askorbylowego (MAP – "prowitamina C") oraz AHA, których źródłem jest dzika róża, wyciąg i olejek aromatyczny z pomarańczy, flawonoidy. Działa na poziomie skóry właściwej.
Zabieg idealny dla mieszkańców miast narażonych na zanieczyszczenia, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Neutralizuje wolne rodniki i zwalcza fotostarzenie, stymuluje odnowę komórkową, przyczynia się do produkcji kolagenu. Daje biologiczną foto-ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Stymuluje odnowę komórkową. Przyczynia się do tworzenia nowego kolagenu. Po zabiegu skóra jest rozjaśniona, głęboko nawilżona oraz napięta, ma świeży i promienny wygląd. Zwalcza przebarwienia.
Zabieg z Witasferami C jest bardzo lubiany i ceniony zarówno przez Kosmetologa jak i klientów dla jego wspaniałej efektywności oraz urzekająco świeżego zapachu pomarańczy. Najlepsze i najtrwalsze efekty uzyskuje się po serii co najmniej 4 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.
Składniki:
» witamina C, dzika róża, wyciąg z pomarańczy, AHA
Chcesz wiedzieć więcej na temat zabiegu z wit. C:
!
!
!
!
!
!
!
!
!
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24