Google
 
Beauty Laser - w prasie
www.salony24.pl
Rewolucja w depilacji laserowej
Niestety pożegnaliśmy już ciepłe dni a okres wakacyjny się zakończył. Nastały chłodne jesienne dni a zatem sezon zabiegów depilacji laserowej można oficjalnie uznać za rozpoczęty. Jest to najlepszy okres walki z nadmiernym owłosieniem aby kolejne lato powitać z gładką i jedwabną skórą.
Masz dość golenia włosów? Nie chcesz kolejny raz zaciskać zębów podczas bolesnej walki z depilatorem.
Nowość kosmetologii estetycznej - Bezbolesna depilacja laserowa - LightSheer Duet. Gładka skóra zawsze była synonimem piękna, jednak dziś depilacja stanowi wręcz niezbędny element pielęgnacji ciała. W dzisiejszych czasach nie tylko Panie lecz i Panowie marzą by raz na zawsze pozbyć się kłopotliwego owłosienia. Obecnie w Europie depilacja uznawana jest za obowiązkowy zabieg higieniczny i estetyczny... czytaj cały artykuł»
źródło: www.salony24.pl
www.gazetalubuska.pl - 4 październik 2011
Przedstawiamy ostatniego laureata plebiscytu Lubuski Laur Piękna. W kategorii Kosmetyczka/Spa zwyciężył salon Beauty Laser-Depilacja Laserowa z Gorzowa Wielkopolskiego. Rozmawialiśmy z prowadzącą lokal Pauliną Plawgo:
Od jakiego czasu są już państwo na rynku?
Zaledwie pięć miesięcy. Dlatego wygrana w konkursie tak nas zaskoczyła. Ale oczywiście bardzo się cieszymy i dziękujemy naszym klientom.
Co oferuje salon?
Tylko depilację laserową.
Czy tak wąska specjalizacja przyciąga klientów?
Oczywiście. Okazuje się, że właśnie tego brakuje. Mamy bardzo chętnych zarówno pań jak panów zainteresowanych zabiegiem.
Jak wygląda zabieg?
Na początek jest konsultacja. Musimy sprawdzić jak skóra będzie reagować na depilację. Potem przeprowadzamy wywiad i pytamy czy klient bierze jakieś leki, albo czy brał. I potem robi zabieg. Żeby terapia była skuteczna, tzn. żeby włosy nie odrastały koniecznych jest około czterech do pięciu zabiegów. Na ogoloną i oczyszczoną skórę aplikuje się środek znieczulający. Następnie na określone obszary przykładana jest głowica lasera, która wytwarza wiązkę wysoko skoncentrowanego światła. Jest ono doskonale przyswajane przez pigment znajdujący się w mieszkach włosowych. W tym czasie dochodzi do uszkodzenia pęcherzyków cebulek włosowych. Czas zabiegu uzależniony jest od wielkości depilowanego obszaru. Zaraz po zabiegu można powrócić do normalnej aktywności. Ilość wykonanych zabiegów i ich trwałość zależy od miejsca, które jest depilowane oraz typu włosa.
Jaki jest efekt?
Żaden z klasycznych sposobów depilacji nie daje tak skutecznego efektu redukcji owłosienia jak depilacja laserem.
Jakie korzyści?
Oszczędność czasu. Delikatna skóra. Po prostu zapominamy na dobre o zbędnym owłosieniu.
Co golimy najczęściej?
Kobiety zazwyczaj wybierają depilację pach, pachwin, łydek, ud, wąsika, brody lub przedramion. Mężczyźni z kolei najczęściej decydują się na laserowe usuwanie owłosienia z okolic pleców i karku.
Jaki jest koszt?
Różnie w zależności od tego czego klient sobie życzy. Ale na przykład cały pakiet tzn. nogi, bikini, pachy to około 1200 zł. Resztę cen można sprawdzić na naszej stronie www.beautylaser.com.pl
Dziękuję
źródło: www.gazetalubuska.pl
Beauty Laser - dyplom, certyfikat - beautylaser.com.pl
Beauty Laser - Zdjęcie 1 - beautylaser.com.pl
Beauty Laser - Zdjęcie 1 - beautylaser.com.pl
Beauty Laser - Zdjęcie 1 - beautylaser.com.pl
Beauty Laser - Zdjęcie 1 - beautylaser.com.pl
Beauty Laser - Zdjęcie 1 - beautylaser.com.pl
Beauty Laser - Zdjęcie 1 - beautylaser.com.pl
Beauty Laser - Wywiad - beautylaser.com.pl
Maximus TriLipo Med:
» Cennik:
Brzuch z bokami
Ramiona
Uda
Dłonie
Okolice ust
Twarz + okolice oczu
» Usuwanie cellulitu?
» Modelowania sylwetki
"Beauty Laser" Depilacja Laserowa ul. Witosa 38 A, 66-400 Gorzów Wlkp. (obok Kupca Gorzowskiego)
kontakt z nami: +48 797 581 665, kontakt@beautylaser.com.pl
Depilacja laserowa oraz Kosmetyka Estetyczna Beauty Laser Gorzów Wielkopolski
Opinie o BeautyLaser- Depilacja laserowa
W Polsce24