Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Witamina młodości - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Witamina młodości

Witamina młodości
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Vitaspheres - witamina młodości

Odmładzający zabieg witaminowy z witasferami dla każdego rodzaju skóry

Witamina C stanowi jeden z najbardziej skutecznych składników odmładzających, neutralizujących i minimalizujących działanie wolnych rodników - Vitaspheres-C. Prawdziwa "bomba" witaminy C w rożnych jej formach: kwasu L-askorbinowego i fosforanu magnezowo-askorbylowego (MAP – "prowitamina C") oraz AHA, których źródłem jest dzika róża, wyciąg i olejek aromatyczny z pomarańczy, flawonoidy. Działa na poziomie skóry właściwej.

Zabieg idealny dla mieszkańców miast narażonych na zanieczyszczenia, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Neutralizuje wolne rodniki i zwalcza fotostarzenie, stymuluje odnowę komórkową, przyczynia się do produkcji kolagenu. Daje biologiczną foto-ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Stymuluje odnowę komórkową. Przyczynia się do tworzenia nowego kolagenu. Po zabiegu skóra jest rozjaśniona, głęboko nawilżona oraz napięta, ma świeży i promienny wygląd. Zwalcza przebarwienia.

Zabieg z Witasferami C jest bardzo lubiany i ceniony zarówno przez Kosmetologa jak i klientów dla jego wspaniałej efektywności oraz urzekająco świeżego zapachu pomarańczy. Najlepsze i najtrwalsze efekty uzyskuje się po serii co najmniej 4 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów