Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Zabieg przeciwstarzeniowy - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Zabieg przeciwstarzeniowy

Zabieg przeciwstarzeniowy
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Szanowni Państwo,

z upływem czasu proces odnowy skóry stopniowo spowalnia. Pierwsze oznaki zaczynają się pojawiać w wieku około trzydziestu lat. W efekcie skóra głównie traci swą jędrność. Jest to najlepszy moment, by zacząć pielęgnację skóry dla jej ochrony, opóźniając proces starzenia.

Linia Peptide Lift Line

Zastosowane peptydy dają efekt mikroujędrniania, mają zdolność wzmacniania spójności komórek i moc liftingu skóry, dzięki czemu są pomocne w zapobieganiu i ochronie skóry przed oznakami jej starzenia się.

Błony komórkowe w swojej strukturze posiadają różnego rodzaju receptory (zamki), które mogą być penetrowane jedynie przez określony rodzaj molekuł (klucze). Do takich molekuł-kluczy należą również peptydy, które pozwalają wywołać procesy regeneracji i namnażania nowych komórek. W efekcie zrealizowanego programu liftingu uzyskujemy długotrwały efekt ujędrnienia i liftingu oraz zagęszczenia zmarszczek. Stosowanie kuracji petydami wpływa znacząco na złagodzenie linii mimicznych. Wzmocnienie nawodnienia skóry nadaje skórze promienny wygląd oraz zapobiega osłabieniu w wyniku utraty wody.

Wskazania do zastosowania preparatu: najlepsze i najtrwalsze efekty uzyskuje się po serii co najmniej 5 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów