Witamy w salonie depilacji laserowej "Beauty Laser"

Zabiegi dla mężczyzn - beautylaser.com.pl
Beauty Laser Gorzów Wielkopolski

Zabiegi dla mężczyzn

Zabiegi dla mężczyzn
« Powrót Zobacz ceny zabiegu

Szanowni Państwo,

współczesny mężczyzna jest coraz bardziej świadomy swojego wyglądu i potrzeby profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. W naszej ofercie znajdują się zabiegi, dzięki którym panowie będą mogli zadbać o swój wygląd, zdrowie fizyczne, poprawić samopoczucie.

Zabiegi dla mężczyzn

Depilacja laserowa

Specjalnie dla Panów przygotowaliśmy najwyższej jakości zabiegi depilacji laserowej na twarz, plecy, kark, brzuch i klatkę piersiową.

Depilacja laserowa polega na podgrzaniu mieszka włosowego dzięki specjalnie skondensowanej wiązce światła, emitowanego przez laser. Wiązka ta jest dobrana w taki sposób, aby poprzez podgrzanie mieszka "zepsuć" zarodek włosa, nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek. W wyniku takiego działania sam mieszek zostaje uszkodzony i przestaje produkować włosy.

Redukcja tkanki tłuszczowej/modelowanie sylwetki

Wielu Panów dbających o sylwetkę może skorzystać z zabiegów modelowania niechcianego brzuszka poprzez zabieg Maximus TriLipo. Zabiegi połączone z odpowiednia dieta i wzmożoną aktywnością fizyczna dają spektakularne efekty.

MAXIMUS TriLipo™ to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

MAXIMUS TriLipo™ jest jedynym urządzeniem estetycznym na rynku, które działa jednocześnie na warstwę skóry właściwej, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii – trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA).

Zabiegi na twarz

Panowie chcą wiedzieć, jak wygładzić zmarszczki lub poradzić sobie z konkretnym problemem skórnym, takim jak trądzik lub lifting.

Preparat przeciwtrądzikowy Anti Propionibacterium Acne-Photo NanoFormula to produkt leczniczy, mający w swym składzie substancje działające przeciwbakteryjnie, oczyszczająco i łagodząco na stany zapalne skóry. Zapewnia widoczne zmniejszenie zmian trądzikowych i reguluje pracę gruczołów łojowych. Zapewnia optymalne nawilżenie i przywraca świeżość skórze.

Przed zabiegiem zaleca się picie co najmniej 2 litrów wody dziennie. Należy unikać opalania skóry poddawanej zabiegowi na kilka dni wcześniej. Zabiegi można wykonywać jako pojedyncze sesje, jednakże w celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonywanie serii 4-6 zabiegów, w zależności od nasilenia zmian skóry trądzikowej. Częstotliwość wykonywania to 7-10 dni.

Nanolift Gel zapewnia uzyskanie silnego napięcia i liftingu, przywraca elastyczność, sprężystość i młodzieńczy wygląd skóry. Przed zabiegiem zaleca się picie co najmniej 2 litrów wody dziennie. Należy unikać opalania skóry poddawanej zabiegowi na kilka dni wcześniej. W celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie serii 6 zabiegów. Zabieg liftingujący może być wykonywany również jako tzw. "zabieg bankietowy" czyli przed wyjściem na przyjęcie, ślub lub inne uroczystości. Częstotliwość wykonywania to 7-10 dni.

Dodatkowe informacje na temat zabiegów oferowanych przez nasz salon

Cennik zabiegów Beauty Laser - Depilacja laserowa - Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów oferowanych przez nasz salon. Proponujemy zabiegi usuwające zbędne owłosienie z różnych części ciała, dzięki czemu poczujecie się bardziej komfortowo i pewni siebie.

Cennik zabiegów