Blog

Beauty Laser Depilacja laserowa ul. Witosa 38 A , 66-400 Gorzów Wielkopolski

Co dzieje się z włosami po zabiegu?

Aby pozbyć się niechcianego owłosienia należy wykonać minimum 3 zabiegi. Ostateczna liczba zabiegów jest zależna od oczekiwań klienta oraz od skłonności do występowania nadmiernego owłosienia szczególnie u osób z zaburzeniami endokrynologicznymi.


Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Depilacja tą metodą jest bezinwazyjna, stosuje się ją od 15 lat w krajach Europy Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. Nie zanotowano żadnych niebezpiecznych efektów ubocznych depilacji laserowej.


Czy depilacja laserowa jest bolesnym zabiegiem?

Stopień odczuwania bólu podczas zabiegu jest uzależniony od progu indywidualnej wrażliwości na ból, który różni się u każdego człowieka.


Czy każdy może się poddać zabiegowi depilacji laserowej?

Wszystko zależy od koloru włosa i skóry. Włosy, które nie są podatne na depilację laserową to bardzo jasny blond, siwy i rudy. Decyduje o tym melanina, najważniejszy atrybut w depilacji laserowej. Im mniej melaniny we włosie (czyli im włos jaśniejszy) tym trudniejszy do depilacji.


Czy można wykonać makijaż?

Bezpośrednio po zabiegu lepiej zrezygnować z wykonywania makijażu, aby nie podrażniać naskórka. Nie ma natomiast przeciwwskazań, aby umalować się następnego dnia, kiedy zejdzie zaczerwienienie.


Czy po zabiegu mogą wystąpić komplikacje?

Aby zapobiec jakimkolwiek komplikacjom, należy poddać się konsultacji, podczas wywiadu należy szczerze odpowiedzieć na wszystkie zawarte w ankiecie pytania.


Depilacja laserowa a bezpieczeństwo

Podczas konsultacji kosmetologicznej nasza klientka zadała naszemu specjaliście bardzo ważne pytanie. "Czy depilacja laserowa jest bezpieczne?".


Ile zabiegów powinno się wykonać, aby zredukować owłosienie?

Uszkodzone w czasie zabiegu włosy nadal pozostają w skórze i przesuwają się w kierunku jej powierzchni, co może dawać wrażenie, że włosy wciąż rosną.


Jak będę wyglądać bezpośrednio po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu na skórze obecny jest rumień, który najczęściej ustępuje w 2-3 godziny po zabie


Jak długo trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu zależy od wielkości depilowanej powierzchni oraz stopnia owłosienia depilowanego miejsca.


Jak sprawdzić czy skóra wymaga zabiegów regeneracyjnych?

Nie można jednoznacznie stwierdzić czy skóra wymaga odpowiednich zabiegów bez wcześniejszej diagnostyki wizualnej skóry.


Jak zadbać o skórę suchą i pozbawioną witalności?

W naszym salonie posiadamy szereg zabiegów poprawiających jakość i witalność skóry. Odpowiednio dobrane kosmetyki lub zabiegi są w stanie poprawić strukturę właściwą skóry.


Lasery diodowe - który wybrać?

Na rynku pojawiło się dużo kosmetycznych laserów diodowych o niskiej skuteczności.


W jaki sposób zredukować zmarszczki?

Zmarszczki to naturalny proces starzenia skóry. Z wiekiem skóra traci swoje naturalne właściwości - wysusza się i staje się mniej elastyczna.


W jakim odstępie czasowym powinnam się zgłosić na kolejny zabieg?

Kosmetolog wykonując pierwszy zabieg umawia się na konkretną datą kolejnego zabiegu, biorąc pod uwagę osobiste predyspozycje i uwarunkowania klienta.


Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem.
Kontakt/Rozmowa/Satysfakcja +48 797 581 665 | kontakt@beautylaser.com.pl

Witryna wykorzystuje pliki cookie do spersonalizowania treści oraz procesów statystyczznych. Więcej szczegółów tutaj.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1). Więcej szczegółów tutaj.