Depilacja laserowa a bezpieczeństwo

Beauty Laser Depilacja laserowa ul. Witosa 38 A , 66-400 Gorzów Wielkopolski

Podczas konsultacji kosmetologicznej nasza klientka zadała naszemu specjaliście bardzo ważne pytanie: "Czy depilacja laserowa jest bezpieczne?".

Wykorzystywane w naszym salonie urządzenia posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz spełniają szereg norm i wymogów. W przypadku zabiegu depilacji laserowej pracujemy na laserze diodowy. Naszym zdaniem jest to wyjątkowe urządzenie na rynku oraz całkowicie bezpieczne.

Tak więc odpowiedź na pytanie naszej klientki brzmi "TAK". Jednakże, zabiegu depilacji laserowej nie można wykonywać w przypadku: ciąży oraz okresu karmienia piersią, niektórych chorób skóry, posiadania rozrusznika serca, itd.

Więcej informacji na temat przeciwwskazań do zabiegu depilacji laserowej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, jak również uzyskają Państwo taką informację podczas rozmowy z naszym wykwalifikowanym personelem. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań związanych z zabiegami oferowanymi w naszym salonie.

Witryna wykorzystuje pliki cookie do spersonalizowania treści oraz procesów statystyczznych. Więcej szczegółów tutaj.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1). Więcej szczegółów tutaj.