Oferta specjalna

Beauty Laser Depilacja laserowa ul. Witosa 38 A , 66-400 Gorzów Wielkopolski

Poniższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Poleć Nas Swoim Znajomym

"Poleć Nas Swoim Znajomym" i odbierz zniżkę na 1 zabieg DEPILACJI LASEROWEJ -30 % dla Ciebie oraz -20% dla osoby poleconej.

Wykonaj krok pierwszy i poleć nasz salon, a następnie ciesz się zniżką razem ze Swoimi znajomymi. Aby otrzymać zniżkę przyjdź razem ze znajomą/znajomym do naszego salonu i umów się na zabieg.

Otrzymacie zniżkę na jeden pierwszy zabieg depilacji laserowej. Dla Ciebie – 30% a dla osoby poleconej - 20%.

W dalszym ciągu wahasz się? Więc sprawdź:

Zabieg depilacji laserowej bikini wynosi 400 zł, po rabacie zapłacisz tylko 280 zł za pierwszy zabieg, a twoja osoba towarzysząca otrzyma za jedyne 320 zł. Czysty zysk, gładkie bikini!

Depilacja laserowa pach to koszt 300 zł a po rabacie za polecenie zapłacisz za pierwszy zabieg 210 zł a osoba towarzysząca zapłaci jedyne 240 zł.

Poczuj się wyjątkowa tego lata.

Zabieg depilacji laserowej łydek to kosz 400 zł (jednego zabiegu). Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon w towarzystwie znajomej/znajomego, a zapłacisz za zabieg 280 zł, natomiast osoba towarzysząca zapłaci za ten sam zabieg jedynie 320 zł.

Czysty zysk, gładkie nogi

Promocja nie działa wstecz, możesz polecić tylko nowych klientów. Jeden klient to jeden pierwszy zabieg. Liczba znajomych których możesz polecić jest nieograniczona. Zniżka dla Ciebie dotyczy tylko pierwszego zabiegu nowej części ciała. Osoba polecona otrzymuje zniżkę tylko na pierwszy jeden zabieg, 1 części ciała. Promocja Poleć Nas znajomym dotyczy zabiegów od 250 zł. Promocje nie łącza się z pakietami.

Witryna wykorzystuje pliki cookie do spersonalizowania treści oraz procesów statystyczznych. Więcej szczegółów tutaj.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1). Więcej szczegółów tutaj.