Zabiegi na twarz

Beauty Laser Depilacja laserowa ul. Witosa 38 A , 66-400 Gorzów Wielkopolski

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów stymulujących procesy regeneracyjne w skórze, polegający na dostarczaniu do skóry właściwej i przekazaniu jej takich składników jak witaminy

Mezoterapia mikroigłowa - innowacyjna technologia do frakcjonowania dzięki czemu skóra zostaje pobudzona do regeneracji.

Mikrodermabrazja diamentowa została stworzona dla osób, które zmagają się z problemami blizn potrądzikowych, zaskórników, łojotoku oraz przesuszania skóry.

Mikronakłuwanie to zabieg skierowany do osób, których skóra wykazuje brak elastyczności, widoczne rozstępy i blizny, a także pogłębiające się zmarszczki

Intensywna terapia odmładzająca i odbudowująca skórę twarzy, szyi i dekoltu z wykorzystaniem składników anti-aging (retinol) oraz witaminę C.

Peelingi, które łączą w sobie właściwości liftingujące, oczyszczające oraz pobudzające skórę do biorewitalizacji. Absolutne bezpieczeństwo stosowania, nie wywołuje ani bólu, ani pieczenia

Zastosowanie preparatu do doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich, nieinwazyjnych i bezbolesnych technik odmładzająco – liftingujących, zapewniających silną biorewitalizację skóry

Skóra straciła jędrność i pojawiły się zmarszczki - dzięki technologii trójpolarnej fali radiowej RF z dynamiczną aktywacją mięśni DMA efekt spłycenie zmarszczek jest natychmiastowo widoczny już po pierwszym zastosowaniu.

"Rytuał piękna" z zastosowaniem składników aktywnych działa na kilku płaszczyznach i poziomach skóry, pomaga również w detoksykacji, przedłuża żywotność komórek właściwych

Wykorzystując to co natura daje nam od wieków oraz korzystając z doświadczenia i wiedzy plemion Majów i Matysów oferujemy "niezawodny rytuał wiecznej młodości".

Zabieg intensywnie nawilżająco-wypełniający XXI wieku dając poprawę jakiści skóry, działając na jejsprężystość i brak widocznych zmarszczek. Zastosowanie na skórę pozbawioną jędrności oraz odwodnioną.

Zabieg idealny dla mieszkańców miast narażonych na ogrom zanieczyszczeń, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Po zabiegu z zastosowaniem Witaminy C skóra jest rozjaśniona, głęboko nawilżona oraz napięta.


Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem.
Kontakt/Rozmowa/Satysfakcja +48 797 581 665 | kontakt@beautylaser.com.pl

Witryna wykorzystuje pliki cookie do spersonalizowania treści oraz procesów statystyczznych. Więcej szczegółów tutaj.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1). Więcej szczegółów tutaj.